Ekonomi

Son Dakika! Ev Hanımlarına Müjde! 6000 TL Ödeme Alabilecekler!

Ev hanımı olan ancak nakit ihtiyacı olan kadınlar bankalardan kolay kredi çekemiyor. Bankalardan gelen bilgiye göre bazı şartlara uyan ev hanımı ve anneler bankalardan 6000 TL’ye kadar kredi onayı alabilecek. 6000 TL ve üzeri  kredi çekmek isteyen ev hanımlarının kredi notu incelendikten sonra kredi onayı alabiliyor. İşte QNB Finansbank ve Akbank kredi açıklaması…

QNB Finansbank

QNB Finansbank üzerinden yapılan son kampanya ile birlikte, anında kredi verileceği duyuruldu. 6000 TL’ye kadar başvuru yapacak olan ev hanımları, TC kimlik numarasını 5030 numarasına mesaj atarak hemen ne kadar kredi onayı alacaklarını görebilirler. QNB Finansbank üzerinden yapılan bu kampanya ile birlikte, 6000 TL ve üzerinde işlem yapacak olan kişilerde, aynı şekilde başvuru yapabilirler. 5 dakika için cep telefonunuza kredi sonucu gelecektir. Bu gelen sonuç ile birlikte, onay alırsanız en yakın QNB Finansbank şubesinden kimlikle kredi alabileceksiniz. Eğer QNB Finansbank’ın müşterisi iseniz, banka sizlere 6000 TL’ye kadar online olarak da kredi imkanı QNB mobil uygulaması üzerinden yapacaktır. 6000 TL kredi aldığınızda ilk taksit ödemesini 3 ay erteleyebilir, toplamda 36 ay vadeli kredi kullanabilirsiniz.

Akbank

Akbank üzerinden 6000 TL ödeme almak isteyenler, Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak, başvuru yapabilir. Akbank hesabınız varsa, bu hesap üzerinden alacağınız internet şifresi ile birlikte, hemen onay alabilir, onaylanan tutar kadar kredinizi de hemen hesaba yatırabilirsiniz. Akbank ayrıca SMS ile de kredi başvurusu yapma imkanı sağlıyor. Annelere ve ev hanımlarına yapılan 6000 TL kredi kampanyasına mesaj atarak başvuru yapmak istiyorsanız, Kredi TC KİMLİK yazarak bu mesajı 4425 numarasına gönderebilirsiniz.

İlgili Makaleler