Ekonomi

Son dakika Güncel Ziraat Bankası ihtiyaç, konut kredisi ve taşıt kredisi faiz oranları

Son dakika kredi çekmek isteyenlerin en fazla merak ettiği konuların başında Güncel Ziraat Bankası ihtiyaç, konut kredisi ve taşıt kredisi faiz oranları geliyor. Güncel Ziraat Bankası ihtiyaç, konut kredisi ve taşıt kredisi faiz oranları haberimizde...

Nakit para ihtiyacı olanlar başta olmak üzere araç ve ev satın almak isteyenler Güncel Ziraat Bankası ihtiyaç, konut kredisi ve taşıt kredisi faiz oranları yakından takip ediyor. Ziraat Bankası tarafından verilen ihtiyaç, konut kredisi ve taşıt kredisi faiz oranları merak edenler için Ziraat Bankası faiz oranları detayları şöyle:

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi ile vatandaşın acil bekleyen nakit para ihtiyacını karşılaması hedefleniyor. 36 aya kadar vade fırsatı ile sunulan Ziraat Bankası ihtiyaç kredisine vatandaşlar şubelere giderek, atmler aracılığı ile yahut Ziraat Bankası uygulamasının yanı sıra müşteri hizmetleri ile görüşerek başvuru yapabilirler.

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi özellikleri şöyle:

 • Dilediğiniz ödeme seçenekleriyle esnek bir yapıya sahiptir.
 • 36 aya kadar vade imkânı bulunmaktadır.
 • Şahsi ve/veya maddi teminat alınmaktadır.
 • Bankamız, bireysel kredi kullanan müşterilerine Hayat Sigortası* ürünü sunmaktadır.

*Hayat Sigortası ürünleri Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş. tarafından sunulmakta olup, Ziraat Bankası Şubeleri Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş. acentesidir.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı 1,54 olarak banka tarafından açıklandı.

ZİRAAT BANKASI KONUT KREDİSİ FAİZ ORANI

Ev sahibi olmak isteyenlerin merak ettiği Ziraat Bankası Konut Kredisi başvurusu detayları belli oldu. Ziraat Bankası Konut Kredisi ile ev sahibi olmak isteyenlere 120 aya kadar vade fırsatı ile Ziraat Bankası Konut Kredisi veriyor.

ZİRAAT BANKASI KONUT KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Ziraat Bankası Konut Kredisi özellikleri şöyle:

 • Ekspertiz değeri 500.000 TL ve altında olan konutlara ekspertiz değerinin %90’ına kadar, 500.000 TL’nin üzerinde olan konutlara ise ekspertiz değerinin %80’ine kadar 120 aya varan vadeler ile kredi kullanabilirsiniz.
 • Krediye konu gayrimenkul üzerine ipotek tesis edilir. Gerekli görülmesi halinde ek teminat talep edilebilir.
 • Bankamız, bireysel kredi kullanan müşterilerine hayat, konut ve zorunlu deprem sigortası* ürünlerini sunmaktadır.

*Hayat Sigortası ürünleri Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş., konut ve zorunlu deprem sigortası ürünleri ise Türkiye Sigorta A.Ş. tarafından sunulmakta olup, Ziraat Bankası Şubeleri Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş. ile Türkiye Sigorta A.Ş. acentesidir.

Diğer bankalara göre en uygun konut kredisi faiz oranı Ziraat Bankası tarafından 1,37 oranında sunuluyor.

ZİRAAT BANKASI TAŞIT KREDİSİ FAİZ ORANI

Sıfır ya da ikinci el otomobil sahibi olmak isteyenler için de Ziraat Bankası taşıt Kredisi veriyor. Ziraat Bankası taşıt kredisi açıklamasında, “İster 0 km ister ikinci el olsun, almak istediğiniz araca karar verin, 60 aya varan vade ve uygun faiz seçenekleriyle avantajlı Taşıt Kredimizden faydalanın.” ifadeleri yer aldı.

ZİRAAT BANKASI ÖZELLİKLERİ

 • 0 km ve en fazla 5 yaşındaki taşıtlar için kullandırılabilir.
 • 60 aya kadar vade imkânı bulunmaktadır.
 • Ruhsatında hususi olarak kaydedilmesi kaydıyla hafif ticari araçların (minibüs, kamyonet, pick-up) alımını finanse etmek amacıyla kullandırılabilir.
 • Araç rehni, teminat olarak alınır. Bankamız lehine rehin tesis edilir. Gerekli görüldüğü takdirde ek teminat istenebilir.
 • Bankamız, bireysel kredi kullanan müşterilerine hayat sigortası ve kasko* ürünlerini sunmaktadır.

*Hayat Sigortası ürünleri Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş., kasko ürünü ise Türkiye Sigorta A.Ş. tarafından sunulmakta olup, Ziraat Bankası Şubeleri Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş. ile Türkiye Sigorta A.Ş. acentesidir.

Ziraat Bankası Taşıt kredisi faiz oranı 1.54

 

İlgili Makaleler