Gündem

Son dakika…İran’da Cumhurbaşkanı Yardımcısında coronavirüs tespit edildi!

Son dakika…İran Cumhurbaşkanlığı Kadın ve Aileden Sorumlu Yardımcısı Masume İbtikar'ın coronavirüse yakalandığı ortaya çıktı.

Çin’de ortaya çıkan sonra komşumuza kadar yayılan coronavirüsün İran’daki boyutu her geçen gün endişelerin artmasına neden oluyor. Ülkede siyasilerde bir bir coronavirüse yakalandı. Daha önce İran Sağlık Bakanı Yardımcısı İreç Harirçi ve Hükümet Sözcüsü Ali Rebii ve Ulusal Güvenlik ve Dış Politikalar Komisyonu Başkanı Mücteba Zünnur’un coronavirüse yakalanmasının ardından İran Cumhurbaşkanı Yardımcısı Masume İbtikar’da virüs tespit edildi.

Son bilgiler paylaşıldı

İran Sağlık Bakanlığı İletişim ve Halkla İlişkiler Birimi Başkanı Kiyanuş Cihanpur, cornavirüs hakkında son bilgilere ilişkin yaptığı açıklamada ”Son 24 saat içerisinde 106 yeni korona virüs vakası tespit edilmiş ve bunlardan 7 tanesi virüs sebebiyle hayatını kaybetmiştir. Böylelikle toplam ölü sayısı 26, toplam onaylanmış vaka sayısı ise 245’e ulaşmıştır” ifadelerini kullanmıştı.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir