Sözleşmeli Personel Alım İlanları

50 KPSS Puan Şartıyla Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımlandı

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi, DPB aracılığıyla sözleşmeli personel alımı yapacağını ilan etti. Kurum tarafından yayımlanan personel alım ilanında, sözleşmeli personel alımlarına KPSS’ye girmiş olan adayların başvurularının kabul edileceği açıklandı. 

50 KPSS İLE SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI

Devlet Personel Başkanlığı’nın web sayfası üzerinden yayımlanan ilanda, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi’nin sözleşmeli sağlık personeli kadrosuna personel alımı yapacağı açıklandı. 

İlana başvuruda bulunacak adaylar için kadro kontenjan detayları şu şekilde,

Hemşire: Sağlık Meslek Lisesi Mezunu, Kadın Doğum Bölümünde 2 yıl deneyimli.

Sağlık Teknikeri: Sağlık Meslek Yüksekokulu İlk ve Acil yardım Programı Bölümü Önlisans mezunu olmak, Üniversite hastanelerinde 3 yıl deneyimli.

Sağlık Teknikeri: Sağlık Meslek Yüksekokulu İlk ve Acil Yardım Programı Bölümü mezun olmak, Diğer Sağlık Personeli (Biyolog):

Biyolog: Üniversitelerin Biyoloji bölümünden mezun olmak. Kemik İliği nakil ünitesinde kök hücre labaratuarında en az 2 yıl çalışmış olmak.

Fizyoterapist: Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokullarının Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Programı mezunu olup 4 yıl deneyimli olmak. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Yukarıda yer alan kadrolara başvuru yapacak adaylar öğrenim ve mezuniyet şartı dışında aşağıda yer alan başvuru koşullarına da haiz olmak zorundalar. 

657 Sayılı Devlet Memurlar Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartlara haiz olmak, Bu şartlar ise Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, görevini düzenli yapmaya engel sağlık sorunu olmamak, 2018 yılı KPSS’ye girmiş olmak, yukarıda yer alan öğrenim ve deneyim şartını karşılamak. İlana başvuruda bulunacak adayların ayrıca başvuru kılavuzunda yer alan eğitim ve sertifika şartlarını sağlaması gerekiyor. Bu koşullar kadrolara göre ayrı ayrı belirleniyor. 

BAŞVURU SÜRECİ

Söz konusu sözleşmeli sağlık personeli alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını 25 Nisan tarihinden itibaren Van Yüzüncü Yıl Üniversitesine bildirebilecekler. İlana başvuru süreci ise 9 Mayıs tarihinde sona erecek.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi sözleşmeli personel alım ilanı başvuruları için yapmış olduğu açıklamasında başvuruların Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacağını açıkladı. 

Başvurular ilan metninde yer alan evrakların üniversiteye iletilmesi suretiyle yapılacak. 

Sözleşmeli personel alım ilanı başvuru kılavuzu için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir