Sözleşmeli Personel Alım İlanları

60 KPSS Puanıyla Belediye Personeli (Sosyolog) Alım İlanı Yayımlandı

Kocaköy Belediye Başkanlığı DPB üzerinden yayımladığı bir duyuru ile sözleşmeli personel alımı için ilana çıktı. Bu alımlarda tek bir kadroda tek bir personel alımı yapacak olan belediye başkanlığı ilana başvurular için 60 KPSS puan şartı istiyor. 

İlana göre alımlar lisans programlarının Sosyoloji bölümünden mezun adaylar arasından Sosyolog kadrosuna yapılacak. 

BAŞVURU ŞARTLARI

İlana başvuruda bulunacak ve Öğrenim ile KPSS şartını sağlayan adaylardan talep edilen diğer başvuru koşulları ise şu şekilde,

Türk vatandaşı olmak. Kamu haklarından mahrum bulunmamak. Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak. İlan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak. Yaptırılacak güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamasında bir sakınca bulunmamak.

İlan için istenilen özel şartlar arasında ise; En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olduğunu belgelemek. Başvuruda bulunacak olan adayların M.E.B.’den Onaylı Bilgisayar İşletmeni Sertifikası Sahibi Olmak veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek. şartları yer alıyor.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Söz konusu personel alım ilanına başvuruda bulunacak olan adaylar başvurularını 7 Mart tarihinden 11 Mart tarihine kadar yapabilecekler. İlana başvurular şahsen veya iadeli taahhütlü posta yoluyla Diyarbakır-Kocaköy Belediyesi adresindeki Kocaköy Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne yapılacak. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir