Sözleşmeli Personel Alım İlanları

90 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı İçin KPSS Şartsız İlan Yayımlandı

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi kadrosunda personel açığı olduğunu ve KPSS şartı olmadan bu kadrolara personel alımları yapacağını duyurdu.

Üniversite birimlerine sözleşmeli kamu işçisi statüsünde yapılacak olan alımlara ilköğretim ve lise mezunu adaylar başvuruda bulunabilecekler.

Söz konusu ilanda yer alan açık kadro bilgileri ve bu kadrolar için belirlenen şartlar haberimizde.

KPSS ŞARTSIZ 90 PERSONEL ALIM İLANI

KPSS şartı olmadan yayımlanan personel alım ilanında toplam 3 farklı kadroda personel alımları olacağı ifade edildi. İlana göre bu alımlarda kurum bünyesine toplam 90 personel istihdam edilecek.

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi bünyesine istihdam edilecek personeller ise; Güvenlik Görevlisi, Temizlik Personeli ve Şoför kadrolarına olacak. İlana ilişkin başvuru detaylarını aşağıda aktarıyoruz.

KADRO KADRO ÖZEL ŞARTLAR

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi sözleşmeli personel alım ilanına başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken genel ve özel şartlar ilan metninde detayları ile yer aldı.

İlana göre kurum tarafından ilan edilen 3 kadro için ayrı ayrı belirtilen başvuru şartları şunlar: 

Güvenlik Görevlisi Kadrosu 43 Personel Alımı Yapılacak

Bu kadro için adayların sağlamaları gereken koşullar şunlar; En az lise ve dengi okul mezunu olmak. 5188 sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik temel eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve Valiliklerce düzenlenen özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak. 

Temizlik Görevlisi Kadrosu 40 Personel Alımı Yapılacak

Temizlik görevlisi kadrosu için Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi bünyesinde çalışmak isteyen personellerden talep edilen tek koşul en az ilköğretim mezunu olmaları. 

Şoför Kadrosu için 7 Personel Alımı Yapılacak

Üniversite bu kadro için adayların En az lise ve dengi okul mezunu olmasını talep ediyor. Öğrenim şartının ardından adayların sağlamaları gereken diğer koşul en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak şartı bunun yanında adaylardan deneyim şartı talep ediliyor. Şoför kadrosu için adayların en az iki yıl tecrübelei olmaları isteniyor. 

Ortak Başvuru Şartları

Yukarıda yer alan başvuru şartlarının yanında bu 3 kadro içinde ortak olan başvuru şartları maddeler halinde şu şekilde;

* Yukarıda belirtilen nitelikler ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin “Genel Şartlar” başlıklı (A) bendinin (1), (4), (5), (6), (7) ve (8) numaralı alt bentlerinde belirtilen koşulları taşıyor olmak.

* Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak.

* Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak.

BAŞVURU SÜRECİ

İlan için gerekli şartları taşıyan ve açık kadrolardan birisine başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını 24 Eylül tarihine kadar yapacaklar. Başvuru işlemleri İŞKUR Müdürlüklerine şahsen yada İŞKUR’un internet sitesi üzerinden elektronik olarak yapılacak. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir