Sözleşmeli Personel Alım İlanları

Adalet Bakanlığı, SGK ve Çevre Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyorlar

Kamu kurumları tarafından yayımlanan personel alım ilanları arasında Adalet Bakanlığı, Çevre Bakanlığı ve Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından yayımlanan duyurular bulunuyor. 

Bu üç kurum tarafından yayımlanan personel alım ilanlarının tamamını sizlere aktarıyoruz.

ADALET BAKANLIĞI PERSONEL ALIM İLANI

Adalet Bakanlığı bünyesine bağlı Adli Tıp Kurumu (ATK) DPB üzerinden yayımladığı bir duyuru ile sözleşmeli personel alımı yapacağını ilan etti. Kurum tarafından yayımlanan personel alım ilanına göre; alımlara ilgili KPSS puanından en az 70 puan almış adaylar başvuru yapabilecek. 

Kadro Bilgileri; 

Makine Mühendisi, Kimya Mühendisi, Diğer Teknik Hizmet Personeli, Hizmetli, Şoför, Biyolog, Laborant Hemşire, Sağlık Teknikeri.

ÇEVRE BAKANLIĞI PERSONEL ALIM İLANI

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı hem kendisine ait kurumsal internet sitesi üzerinden hemde Devlet Personel Başkanlığı’nın web sayfası aracılığıyla bir duyuru yayımlayarak Sözleşmeli Bilişim Personeli alımı yapacağını duyurdu. Sözleşmeli bilişim personeli pozisyonda yapılacak olan personel alımları için 9 personel istihdamı yapılacak.

Kadro Bilgileri;

Yazılım Geliştirme Takım Lideri ve Çözüm Mimarı, Kıdemli Uygulama Geliştirme Uzmanı (.Net), Veri Tabanı Yönetimi Uzmanı (B Grubu), Kıdemli Sistem Uzmanı (B Grubu), Kıdemli Ağ Uzmanı (B Grubu), Uygulama Geliştirme Uzmanı (.NET), Uygulama Geliştirme Uzmanı (Java), Sistem Uzmanı (Unix ve Linux).

SGK PERSONEL ALIM İLANI

Sosyal Güvenlik Kurumu yayımladığı bir ilan ile personel alımı yapacağını duyurdu. Bir proje kapsamında yapılacak olan alımlarda KPSS şartı bulunmuyor. 

Kadro Bilgileri;

Proje Destek Ekibi Lideri, Proje Destek Ekibi Lider Yardımcısı, İhale ve Satın Alma Uzmanı (Merkez Destek Ekibi), İnsan Kaynakları Uzmanı (Merkez Destek Ekibi), İletişim ve Görünürlük Uzmanı (Merkez Destek Ekibi), Kıdemli Muhasebeci (Merkez Destek Ekibi), Muhasebeci Asistanı (Merkez Destek Ekibi), Merkez Proje Asistanı (Merkez Destek Ekibi), Yerel Destek Ekibi Lideri, İdari İşler Uzmanı (Yerel Destek Ekibi) ve Yerel Proje Asistanı.

İLANLARA DAİR DETAYLAR

Yayımlanan ilanlara ilişkin ayrıntılar başvuru süreci ve diğer detaylara ulaşmak isteyen adaylar aşağıda yerlana bağlantıları kullanabilirler. 

İlan metinleri, Başvuru Süreci, Özel Başvuru Koşulları ve diğer ayrıntılar için;

SGK Personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Adalet Bakanlığı Personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Çevre Bakanlığı Personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir