Sözleşmeli Personel Alım İlanları

Anadolu Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımladı

Devlet Personel Başkanlığı’nın İş İlanları sayfası üzerinden Anadolu Üniversitesi tarafından yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanı adaylara duyuruldu. 

Anadolu Üniversitesi tarafından yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanında, üniversitenin Bilgi İşlem Dairesinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli personel statüsünde alım olacağı bildirildi. 

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SÖZLEŞMELİ PERSONELİ İLANI

Anadolu Üniversitesi tarafından yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanında tek bir kadrodan personel alımı yapılacağı duyuruldu. Sözleşmeli Bilişim Personeli (Proje Yöneticisi) kadrosuna yapılacak alımlarda ise tek bir personel istihdamı sağlanacak. 

İlana başvuru yapacak adaylardan talep edilen başvuru koşullarını aşağıda aktarıyoruz. 

BAŞVURU KOŞULLARI

İlana başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken genel ve özel başvuru koşulları;

657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 48 inci maddesinde yazılı genel koşulları taşımak, ) Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olmak, Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda en az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunmak, Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemeleri zorunludur.

Adaylarda bu şartların dışında ayrıca alım yapılacak pozisyonun gerekliliklerine göre belirlenmiş başvuru koşullarının da sağlanması isteniyor. 

BAŞVURU SÜRECİ

Anadolu Üniversitesi tarafından yayımlanan personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını ilan metninde yer alan başvuru evrakları ile birlikte Anadolu Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığı – Yunus Emre Kampüsü Eskişehir adresine şahsen veya son başvuru tarihinde Üniversiteye ulaşacak şekilde posta ile yapılacak. 

İlan metnine ulaşmak için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir