Sözleşmeli Personel Alım İlanları

Cumhurbaşkanlığı Milli Saraylar İdaresi Başkanlığı sözleşmeli 125 personel alımı yapacak!

Cumhurbaşkanlığı Milli Saraylar İdaresi Başkanlığı tarafından bugün yeni bir personel alım ilanı yayınlandı. Bugünkü Resmi Gazete’de yayınlanan ilana göre Cumhurbaşkanlığına bağlı olan Milli Saraylar İdaresi Başkanlığı, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere toplamda 125 personel alımı yapacaktır.

HANGİ KADROLARA PERSONEL ALIMI YAPILACAK?

1 – Restoratör Alımı;

Taşınır ve taşınmaz kültür varlıklarını koruma ve onarım restorasyon ve konservasyon konularında üniversitelerin ilgili ön lisans ve lisans programlarından mezun olmak veya Mimarlık Mühendislik fen edebiyat Güzel Sanatlar Dil ve Tarih Coğrafya fakültelerinin taşınır ve taşınmaz kültür varlıklarını koruma ve onarım restorasyon ve konservasyon konularında lisansüstü programların dan mezun 80 personel alımı yapılacaktır.

2 – Tekniker Alımı;

En az önlisans düzeyinde mesleki teknik öğrenim veren fakültelerin veya bölümlerin bilgisayar ve enformasyon sistemleri, bilişim sistemleri ve teknolojileri, bilgisayar teknolojileri ve yönetimi, bilgisayar teknolojisi, bilgisayar donanımı, kontrol sistemleri teknolojisi, elektrik, internet ve ağ teknolojileri, iklimlendirme soğutma tesisatçılığı, soğutma ve havalandırma iklimlendirme teknolojisi, yapı donanım teknolojisi, sıhhi tesisat, tesisat teknolojisi, yapı tesisat teknolojisi, elektrik elektronik teknikerliği, İnşaat, inşaat teknikerliği, ağaç işleri bakım ve onarım, eser koruma mimari, mimari restorasyon, restorasyon ve konservasyon, duvar süsleme sanatları teknikerliği, peyzaj ve süs bitkileri programlarının birinden mezun 15 personel alımı yapılacaktır.

3 – Müze Görevlisi Alımı;

Yükseköğretim kurumlarının müzecilik halkla ilişkiler tarih Turizm iletişim konularında lisans düzeyinde eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun olmak yabancı dil sınavı yapan kurum veya kuruluşların açmış olduğu sınavlarda en az 50 ve üzerinde yabancı dil puanı olan 30 personel alımı yapılacaktır.

BAŞVURU TARİHİ VE YERİ

Milli Saraylar sürekli işçi alımı için adaylar başvurularını: 12 Ocak 2020 tarihi saat 23:59’a kadar yapmaları gerekmektedir.

Başvurular İnternet üzerinden yapılacak, elden veya posta yoluyla başvuru kabul edilmeyecektir.

Başvurular: https://millisaraylar.istanbul.edu.tr/ internet adresinden yapılacaktır. Başvuru formuna eklenecek fotoğraf son 6 ay içerisinde çekilmiş olacak.

Adaylar, diploma veya mezuniyet belgesinin sureti veya e-devlet çıktısını (yurtdışında okuyanlar denklik belgesini) başvuru formuna eklemeleri gerekiyor.

Resmi ilan üzerinden başvuru şartlarını ve diğer tüm detayları görüntülemek için burayı tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir