Sözleşmeli Personel Alım İlanları

Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alım İlanı

Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü yayımladığı bir ilan ile sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Kurum tarafından yayımlanan personel alım ilanında, alım yapılacak kadro ve söz konusu alımlara dair şu açıklama yapıldı. 

”Genel Müdürlüğümüz Mersin Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğünün personel ihtiyacını karşılamak üzere Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Çalışma Grubunda Temsil/Gün Başına Çalışma Grubunda sözleşmeli 1 Atölye Elemanı (Sahne Makinisti) alınacaktır.”

BAŞVURU KOŞULLARI

Yayımlanan ilana ilişkin kurum tarafından açıklanan başvuru koşullarını sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

Değerlendirmeye katılacak adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin birinci fıkrasının (a) bendinin (1), (2), (3), (4), (5), (6) ve (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen genel şartlar ile birlikte aşağıda belirtilen özel şartlar aranır. İlkokul veya ilköğretim mezunu olmak, 

Özel Koşul

Atölye Elemanı (Sahne Makinisti) alımı için yayımlanan ilan metninde yer alan özel koşullar arasında, ”İlgili meslek örgütlerinden alınmış en az üç yıl deneyim sahibi olduğuna dair belge veya eğitim veya meslek kursları gibi yerlerden alınmış belge veya iş tecrübesini gösteren önceki işyerinden alınmış deneyim belgesi olması şartları aranır. Ancak orkestra düzenleyicisi, sahne makinisti gibi belge ibrazı mümkün olmayan alanlarda ise komisyonun belirleyeceği kriterlere göre değerlendirme de yapılabilir.”

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İlana başvurular 11 Şubat tarihine kadar yapılacak. Başvuru yapacak adaylar başvurularını Mersin Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü, Cumhuriyet Alanı Kültür Merkezi Binası Akdeniz/Mersin adresine, ”Dilekçe, 2 adet Fotoğraf, Nüfus Cüzdan Fotokopisi, Adli sicil kaydı, Diploma örneği ile şahsen ya da posta yolu ile yapacaklar. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Sözleşmeli Kamu Personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir