Sözleşmeli Personel Alım İlanları

En Az 50 KPSS ile Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu Sözleşmeli Memur Alım İlanı

Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektörlüğü’nün sözleşmeli personel alım ilanı yayımlandı. 

Üniversitenin ilgili birimlerinde istihdam edilmek üzere yapılacak personel alımları2018 yılı KPSS puanlarına göre yapılacak. 

Bu çerçevede kurum tarafından ilan edilen duyuruda yer alan açık kadrolar, başvuru şartları ve ilanlara başvuruda bulunacak adayların yapmaları gereken işlemleri tek tek aktarıyoruz. 

SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektörlüğü ilan ettiği alımlara ilişkin kılavuzda 20 personel istihdamı sağlanacağını duyurdu. 

Kurum tarafından yapılacak alımlar çeşitli branşlarda destek personeli ve programcı kadrolarına olacak. Kamuilanlari.com olarak bu kadro detaylarını sizlere aktarıyoruz. 

Kadro ve Branşlar

Destek Personeli: Aşçılık, Hazır Yemek ve Aşçılık, Mutfak Yönetimi, Yemek Pişirme Teknikleri, Gastronomi ve Mutfak Sanatları önlisans programlarının birinden mezun olmak.

Destek Personeli: Bahçe Ziraatı, Bitkisel Üretim, Bahçe Tarımı önlisans programlarının birinden mezun olmak.

Destek Personeli: Konaklama İşletmeciliği lisans programından mezun olmak. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Yiyecek İçecek Hizmetleri Sertifikasına sahip olmak. Alanında en az 3 (üç) yıl tecrübe sahibi olmak

Destek Personeli: Yiyecek İçecek İşletmeciliği, Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği, İkram, İkram Hizmetleri önlisans programlarının birinden mezun olmak.

Destek Personeli: Ortaöğretim Kurumlarının Yiyecek ve İçecek alanının Servis veya Mutfak dallarının birinden mezun olmak.

Programcı: Çeşitli mühendislik fakültelerinden mezun olmak.

BAŞVURU ŞARTLARI

İlan edilen sözleşmeli kamu personeli alım ilanı için başvuruda bulunacak adaylar başvurularını aşağıda yer alan koşullara göre yapacaklar.

Başvuracak adaylarda yukarda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartlar aranır. Adayların herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almamaları gerekmektedir. Erkek aday için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak, muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

İlan için talep edilen öğrenim, KPSS ve mesleki özellikleri sağlayan adaylar başvurularını 21 Ekim tarihine kadar Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektörlüğü’ne bildirecekler. 

Başvuru işlemleri talep edilen evrakların kuruma teslimi ile yapılacak. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir