Sözleşmeli Personel Alım İlanları

En Az 50 KPSS Puanıyla Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu Personel Alım İlanı

Resmi Gazete’nin yeni günde yayımlanan sayısında, sözleşmeli personel alımı için ilan yayımlandı. 

Sivas Üniversitesi tarafından yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanında alımların KPSS’ye girmiş olmak düzeyinde yapılacağı ilan edildi.

Söz konusu alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar için Sivas Üniversitesi tarafından ilan edilen kadro ve başvurunu detaylarını aktarıyoruz.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Sivas Üniversitesi tarafından ilan edilen personel alım ilanında alımların tamamının çeşitli meslek grupları için sözleşmeli sağlık personeli kadrolarına olacağı bildirildi. 

Bu açık kadrolar arasında Sağlık Fizikçisi, Diyetisyen, Fizyoterapist, Odyometri Sağlık Personeli, Odyometri Sağlık tenikeri, Fizik Tedavi veya Fizyoterapi Teknikeri, Eczane Teknikeri, Patoloji Laboratuvar, Patoloji Laboratuvar Teknikeri, Acil Bakım teknikeri, Acil Tıp Teknisyeni, Ameliyathane Teknikeri, Radyoloji, Tıbbi Görüntüleme Teknikeri, Anestezi veya Anestezi Teknikerl, Yaşlık Bakım Teknikeri, Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Personeli, Elektronörofizyoloji Sağlık teknikeri pozisyonları bulunuyor. 

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Resmi Gazete’de ilan edilen personel alım ilan metninde yukarıda yer alan kadrolar için başvuru şartları da bildirildi Sivas Üniversitesi tarafından bildirilen bu şartlarda  yer alan tüm ayrıntılar sizlerle,

Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 Sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartlar aranır. Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak, Erkek adayların askerlikle ilişiği bulunmamak, – Başvuru bitim tarihi itibariyle 35 yaşından gün almamış olmak, Deneyim istenen ilanlar için deneyimin SGK (Sigorta Primi yatırılmış olması) kaydı ile belgelendirilmesi gerekmektedir, 

BAŞVURU SÜRECİ

İlan için yayımlanan başvuru kılavuzunda, başvuruların ilanın yayımlandığı tarih olan 27 Haziran’dan itibaren 15 gün içinde yapılacağı belirtildi. Başvurular evrakların Üniversiteye teslimi suretiyle yapılacak.

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir