Sözleşmeli Personel Alım İlanları

En Az 55 KPSS Puanı ve Lise Mezunu Olmak Şartıyla Sözleşmeli Personel Alım İlanı

Kamu kurum ve kuruluşları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına yeni gün itibariyle İstanbul Üniversitesi–Cerrahpaşa Rektörlüğü tarafından yayımlanan ilan eklendi.

Üniversitenin Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezleri için sözleşmeli personel alımı yapacağını duyuran kurum alımların hangi şartlar altında olacağını da bildirdi. İşte söz konusu personel alım ilanı ve detayları,

55 KPSS İLE SÖZLEŞMELİ PERSONEL İLANI

Üniversite tarafından Resmi Gazete aracılığıyla kamu kurumlarına duyurulan sözleşmeli personel alım ilanı sağlık personeli kadrolarına olacak. 

Diğer Sağlık Personeli kadrosuna yapılacağı açıklanan personel alım ilanında yer alan en önemli 3 şart şu şekilde,

* Öğrenim Şartı: En Az Sağlık Meslek Lisesi Mezunu olmak.

* KPSS Şartı: 2018 KPSS-P3, P93 ve P94 puan türlerinden den en az 55 puan almış olmak.

* Sertifika Şartı: Sağlık Bakanlığından onaylı Perfüzyon yetki belgesine sahip olmak.

GENEL BAŞVURU KOŞULLARI

Yukarıda siz okuyucularımıza aktardığımız belirliyeci olan başvuru koşullarının yanında sağlanması gereken diğer genel koşullarda bulunuyor.

Kurum tarafından ilan edilen bu genel ve özel koşullara haiz tüm adaylar başvurularını yapabilirler. İşte İstanbul Üniversitesi–Cerrahpaşa Rektörlüğü’nün belirlediği o koşullar;

– Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşıyor olmak. Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak. vardiyalı çalışmasına engel durumu bulunmamak.

BAŞVURU ŞARTLARINI SAĞLAYAN ADAYLAR

İlan için talep edilen koşulların tamamına haiz olan adaylar başvurularını kuruma bildirecekler. Başvurular ilan yayımlandıktan (5 Temmuz) sonra 15 gün (19 Temmuz) içinde yapılabilecek. 

İlana başvurular ilan metninde yer alan başvuru evraklarını kuruma teslim edilmesi suretiyle yapılacak. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir