Sözleşmeli Personel Alım İlanları

En Az Lise Mezunu KPSS’siz ve 50 KPSS Puanıyla 3 Devlet Kurumundan Personel Alım İlanı

Yeni hafta itibariyle 3 devlet kurumu sözleşmeli personel alımı yapacağını memur adaylarına duyurdu. 

Farklı eğitim seviyelerinden mezun adaylar için yayımlanan personel alım duyurularında yer alan açık kadro bilgileri, bu kadrolara başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken başvuru şartlarını ve başvuru işlemlerine ilişkin detayları sizlerle paylaşıyoruz. 

İşte yeni hafta itibariyle adaylara duyurulan sözleşmeli personel alım ilanları. 

ALIM YAPACAK DEVLET KURUMLARI

Sözleşmeli personel alımı için ilan yayımlayan 3 farklı devlet kurumu bulunuyor. Bu kurumlar Selçuk Üniversitesi, İnönü Üniversitesi ve Erciyes Üniversitesi. 

İlanlara göre Selçuk Üniversitesi ve İnönü Üniversitesi KPSS puan sıralaması esasına göre sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek. Erciyes üniversitesi ise alımlarını en az lise mezunu düzeyinden KPSS’siz yapacak. 

KURUM KURUM İLAN DETAYLARI

Sözleşmeli personel alımı için yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan kadro kurum detayları şu şekilde,

İnönü Üniversitesi Personel Alımı

İnönü Üniversitesi Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar kapsamında 41 personel alımı yapacak. Alımlar önlisans ve lisans düzeyinden olacak. KPSS’ye girmiş adayların başvuru yapabileceği personel alım ilanında alımlar puan sıralaması üstünlüğne göre olacak. İlan metninde yer alan kadro kontenjan detayları ise şu şekilde; 35 lisans mezunu hemşire, 4 Fizyoterapi Teknikeri, 1 Radyoloji Teknikeri ve 1 Anestezi Teknikeri.

Selçuk Üniversitesi Personel Alımı

Selçuk Üniversitesi yayımladığı personel alım duyurusunda alımların Tıp Fakültesi Hastanesi’ne yapılacağını duyurdu. Bu duyuruda yayımlanan sözleşmeli personel alımlarının Perfüzyon alanında Diğer Sağlık Personeli kadrosuna yapılacağı bildirildi. En az 50 KPSS puanıyla başvuru yapılacak sözleşmeli personel alımlarında 1 personel istihdam edilecek. 

Erciyes Üniversitesi Personel Alımı

Erciyes Üniversitesi tarafından yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanında alımların KPSS şartsız ve en az lise mezunu düzeyinden olacağı bildirildi. İlana göre Canlı Model pozisyonunda personel alımı yapacak olan kurum adaylardan vücut bütünlüğüne sahip olmak ve Uzun ve hareketsiz duruşlar için elverişli sağlık durumuna sahip ve dayanıklı olunmasını istiyor. 

BAŞVURU KOŞULLARI

İlanlarda yer alan özel başvuru koşullarını yukarıda aktardık. Tüm ilanlar için geçerli olan genel başvuru koşulları ise ana başlıkları ise şu şekilde,

657 sayılı Kanunun 48.maddesinde belirtilen şartları taşımak. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak. Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış veya muaf olmak veya tecilli olmak. Kamu haklarından mahrum bulunmamak 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak. Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak.

İlan detayları

İnönü Üniversitesi Personel alım ilan metni için TIKLAYINIZ

Selçuk Üniversitesi Personel alım ilan metni için TIKLAYINIZ

Erciyes Üniversitesi Personel alım ilan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir