Sözleşmeli Personel Alım İlanları

En az önlisans mezunu 15 tekniker alımı yapılacak!

Cumhurbaşkanlığı Milli Saraylar İdaresi Başkanlığı tarafından, daimi olarak istihdam edilmek üzere 15 tekniker alımı yapılacaktır. tekniker alımı başvuruları 12 Ocak 2020’de başlayacak olup, Milli Saraylar İdaresi Başkanlığı tarafından yayınlanan ilan detayları aşağıda verilmiştir.

TEKNİKER ALIMI İÇİN ÖĞRENİM ŞARTI

En az önlisans düzeyinde mesleki teknik öğrenim veren fakültelerin veya bölümlerin bilgisayar ve enformasyon sistemleri, bilişim sistemleri ve teknolojileri, bilgisayar teknolojileri ve yönetimi, bilgisayar teknolojisi, bilgisayar donanımı, kontrol sistemleri teknolojisi, elektrik, internet ve ağ teknolojileri, iklimlendirme soğutma tesisatçılığı, soğutma ve havalandırma iklimlendirme teknolojisi, yapı donanım teknolojisi, sıhhi tesisat, tesisat teknolojisi, yapı tesisat teknolojisi, elektrik elektronik teknikerliği, İnşaat, inşaat teknikerliği, ağaç işleri bakım ve onarım, eser koruma mimari, mimari restorasyon, restorasyon ve konservasyon, duvar süsleme sanatları teknikerliği, peyzaj ve süs bitkileri programlarının birinden mezun olmak.

BAŞVURU TARİHİ VE YERİ

Milli Saraylar sürekli işçi alımı için adaylar başvurularını: 12 Ocak 2020 tarihi saat 23:59’a kadar yapmaları gerekmektedir.

Başvurular İnternet üzerinden yapılacak, elden veya posta yoluyla başvuru kabul edilmeyecektir.

Başvurular: https://millisaraylar.istanbul.edu.tr/ internet adresinden yapılacaktır. Başvuru formuna eklenecek fotoğraf son 6 ay içerisinde çekilmiş olacak.

Adaylar, diploma veya mezuniyet belgesinin sureti veya e-devlet çıktısını (yurtdışında okuyanlar denklik belgesini) başvuru formuna eklemeleri gerekiyor.

Resmi ilan üzerinden başvuru şartlarını ve diğer tüm detayları görüntülemek için burayı tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir