Sözleşmeli Personel Alım İlanları

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı Yayınladı! Başvuru Şartları Nelerdir? Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Senfoni Orkestrası’nda Vurmalı Çalgılar ve Tuba dallarında sözleşmeli statüde çalıştırılmak üzere stajyer sanatçı alınacağını resmi web sitesi üzerinden duyurdu.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

1. Adayların, Üniversitelerin ya da Konservatuvarlarının lisans bölümünün ilgili çalgı dalından mezun olmaları gerekmektedir.

2. Sınava gireceklerin repertuarlarında; 1 konçerto, 1 solo eser ve piyano eşlikli 1 eser bulunacaktır. Adaylar sınav komisyonunun seçeceği orkestra pasajlarından seçilecek deşifrelerden de sorumlu olacaktır.

3. Adaylar sınava kendi enstrümanları ile katılacaklardır. Vurmalı Çalgılar dalında girecek adaylara müdürlüğümüz tarafından enstrüman temin edilecektir. Sınavı kazananların stajyer sanatçı olarak atamaları yapılacak ve orkestrada kendi enstrümanları ile görev alacaklardır.

4. Sınav repertuarlarını başvuru belgeleri ile birlikte teslim eden adaylara piyano eşliği sağlanacaktır. Adaylar dilerlerse sınava kendi piyano eşlikçileri ile katılabilirler.

5. Adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48.maddesinin (A) bendinde belirtilen genel şartları taşımaları gerekmektedir.

6. Sınav Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi’nde 02 Kasım 2019 tarihinde saat 10:00’da yapılacaktır. Sınavı kazananların listesi senfoni.eskisehir.bel.tr web sayfasında ilan edilecektir. Sınav esnasında veya sonrasında gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılarak atamaları yapılmayacaktır.

BAŞVURU NASIL YAPILIR VE SON TARİHİ NEDİR?

7. Adaylar senfoni.eskisehir.bel.tr adresinden ulaşacakları sınav başvuru formu ve başvuru dilekçelerine; diploma ya da mezuniyet belgelerinin noterden onaylı örneklerini, özgeçmişlerini, 3 adet fotoğraflarını, nüfus cüzdanı fotokopilerini, Adli sicil kaydı belgelerini, erkek adaylar askerlik durum belgelerini ekleyerek Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi Kurtuluş Mahallesi, Cumhuriyet Bulvarı No:104 Odunpazarı/ESKİŞEHİR adresine en geç 28.10.2019 Pazartesi günü mesai sonu itibariyle ulaşabilecek şekilde göndermeleri ya da elden teslim etmeleri gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılacak müracaatlar dikkate alınmayacak ve postadaki gecikmelerden Kurumumuz sorumlu olmayacaktır. Senfoni Orkestrası sınavlarına katılacak adaylar, özgeçmişlerinde eğitim programlarındaki repertuarlarını belirteceklerdir.

8. Sınava müracaat eden adayların sınava giriş günü ve sıralaması 31.10.2019 tarihinde senfoni.eskisehir.bel.tr adresinde ilan edilecektir.

9. Adaylar 0222 222 00 38 / 1803 dahili numaralı telefondan ayrıntılı bilgi alabilirler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir