Sözleşmeli Personel Alım İlanları

Fakülte Hastanesine 50 KPSS Puanıyla Sözleşmeli Personel Alım İlanı

Necmettin Erbakan Üniversitesi yayımladığı sözleşmeli kamu personeli alım ilanı ile Meram Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesine personel alımı yapacağını duyurdu. 

Üniversite tarafından yayımlanan personel alım ilanında alımların KPSS puan sıralaması esasına göre yapılacağı ve ilana başvuruda bulunmak için KPSS’ye girmiş olmanın yeterli olduğu bildirildi.

Hastane bünyesine yapılacak olan sözleşmeli personel alımları için kadro, başvuru şartı ve başvuru süreci detayları şu şekilde;

KADROLAR VE DETAYLARI

Necmettin Erbakan Üniversitesi sözleşmeli kamu personeli alımı için yayımlanan başvuru kılavuzunda alımların 7 farklı kadrodan yapılacağı bildirildi. 35 personel istihdamının yapılacağı sözleşmeli personel alım ilanında yer alan o açık kadrolar ise şunlar;

Kadro-Kontenjan ve Özel Şartlar

* 15 Hemşire: Yükseköğretim kurumlarının hemşirelik bölümü lisans mezunu olmak.

* 3 Sağlık Teknikeri: Diyaliz bölümü önlisans Programından mezun olmak. Yataklı tedavi kurumlarında alanında en az iki yıl çalışmış olmak ve belgelendirmek.

* 2 Sağlık Teknikeri: Tıbbi laboratuvar teknikleri önlisans programından mezun olmak. Yataklı tedavi kurumlarında alanında en az iki yıl çalışmış olmak ve belgelendirmek.

* 5 Psikolog: Yükseköğretim kurumlarının psikoloji bölümü lisans mezunu olmak. Yataklı tedavi kurumlarında alanında en az iki yıl çalışmış olmak ve belgelendirmek.

* 4 Diyetisyen: Yükseköğretim kurumlarının beslenme ve diyetetik bölümü lisans mezunu olmak. Yataklı tedavi kurumlarında alanında en az iki yıl çalışmış olmak ve belgelendirmek.

* 3 Biyolog: Yükseköğretim kurumlarının biyoloji bölümü lisans mezunu olmak. Yataklı tedavi kurumlarında alanında en az iki yıl çalışmış olmak ve belgelendirmek.

* 3 Fizyoterapist: Yükseköğretim kurumlarının fizyoterapi ve rehabilitasyon bölümü lisans mezunu olmak. Yataklı tedavi kurumlarında alanında en az iki yıl çalışmış olmak ve belgelendirmek.

BAŞVURU KOŞULLARI

Yukarıda yer alan özel koşulların dışında sözleşmeli kamu personeli alımları için talep edilen diğer başvuru şartları şunlar;

Aranılan nitelikler bölümünde belirtilen öğrenim düzeyinden mezun olmak, Başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak, 2018 KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak, Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

İlanda yer alan genel ve özel başvuru koşullarına haiz adaylar başvurularını ilan metninde yer alan başvuru evrakları ile birlikte şahsen yapmaları gerekiyor. 

Başvuru kılavuzu için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir