Sözleşmeli Personel Alım İlanları

Gaziantep Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımladı

Gaziantep Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli personel alımı yapacağını ilan etti. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre yayımlanan sözleşmeli personel alımlarının KPSS puan sıralaması esasına göre yapılacağı açıklandı. 

İlanda yer alan açık kadrolar şu şekilde,

ALIM YAPILACAK KADRO BİLGİLERİ

Gaziantep Üniversitesi yayımladığı sözleşmeli kamu personeli alımı ilanında toplam 54 personel alımı yapacağını açıkladı. İlana göre alımlar sağlık personeli kadrolarında olacak. 

Üniversite; 22 lise mezunu hemşire, 28 lisans mezunu hemşire alımı yapacak. İlanda ayrıca Sağlık Teknikeri kadrolarına da 4 personel alımı yapılacağı bildirildi. Sağlık Teknikerliği kadrolarının Acil ve İlk Yardım Teknikerliği ile Radyoloji Teknikerliği pozisyonlarına yapılacağı bildirildi. 

BAŞVURU KOŞULLARI

İlan edilen kadrolar için Gaziantep Üniversitsi tarafından belirlenen başvuru koşulları şu şekilde,

Hemşire Yardımcısı bölümünden mezun olanlar ilana başvuramazlar, Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen gene lşartlar aranacaktır. Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, görevini düzenli yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, erkek adaylar için askerlik ile ilişiğinin olmaması, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonucu olumlu olması. 

KPSS Şartı; Üniversite KPSS şartına dair şu maddeyi yayımladı. ”Başvuracak adayların 2018 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olmalıdırlar. Lisans mezunları için 2018 KPSS-P3 puan türü, Önlisans mezunları için 2018 KPSS-P93 puan türü, Lise mezunları için 2018 KPSS-P94 puan türü esas alınacaktır.”

BAŞVURU SÜRECİ

Sözleşmeli Sağlık Personeli alım ilanına başvurular; (1- Başvuru formu (https://www.gantep.edu.tr) 2- 2018 KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi 3- e-devlet üzerinden alınacak mezun belgesi 4- Kimlik Fotokopisi 5- Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu) evraklarının Üniversiteye 5 Şubat tarihine kadar teslim edilmesi suretiye yapılacak. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Sözleşmeli Personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.