Sözleşmeli Personel Alım İlanları

Gaziantep Üniversitesi Sözleşmeli Personel (Eczacı) Alım İlanı

Gaziantep Üniversitesi, Resmi Gazete aracılığıyla bir ilan yayımlayarak ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere sözleşmeli personel alımı yapacağını ilan etti. Yayımlanan ilan metninde yer alan başvuru koşulları ile başvuru sürecine dair detayları haberimizde derledik. 

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI

Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi/Onkoloji Hastanesi bünyesinde görevlendirmek üzere yayımlanan personel alım ilanına aşağıda yer alan koşulları sağlayan adayların başvuruları kabul edilecek.

Buna göre ilan için; Başvuracak adaylarda 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen aşağıdaki genel şartlar aranır, Türk Vatandaşı olmak, Bu Kanunun 40 ıncı maddesindeki yaş şartlarını taşımak, Bu Kanunun 41 inci maddesindeki öğrenim şartlarını taşımak,Kamu haklarından mahrum bulunmamak,Erkek adayların askerlik hizmetini yapmış olmak veya muaf olmak veya tecilli olmak. Yükseköğretim Kurumlarının Eczacılık Fakültesi lisans programından mezun olmak. Alanında 10 (on) yıl deneyim sahibi olmak ve belgelendirmek.

İlana başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken bir diğer koşul ise güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonucunun olumlu olması. 

BAŞVURU SÜRECİ

İlana başvuru yapacak adaylar başvurularını 12 Mart tarihine kadar yapacaklar. Başvurular Gaziantep Üniversitesi Personel Daire Başkanlığından temin edecekleri başvuru formu ve istenilen belgeler ile şahsen yapılacak. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir