Sözleşmeli Personel Alım İlanları

Jandarma Sözleşmeli Personel Alım Duyurusu DPB’de Yayımlandı

Jandarma Genel Komutanlığı Bilgi İşlem Dairesi bünyesinde görevlendirmek üzere sözleşmeli personel alımı yapacağını ilan etti.

Devlet Personel Başkanlığı üzerinden yayımlanan personel alım ilanında yer alan kadro ve başvuru detaylarını sizlerle paylaşıyoruz. 

JANDARMA PERSONEL ALIM İLANI

Jandarma Genel Komutanlığı bünyesine yapılacak personel alımları sözleşmeli bilişim personeli kadrosuna olacak. İlana kadın ve erkek adaylar başvuru yapabilecek. Kurum söz konusu bu personel alım ilanı ile 6 kişilik bir istihdam sağlayacak.

İlanlara göre Jandarma Genel Komutanlığı bünyesine yapılacak personel alımlarına başvuru işlemleri 25 Ekim tarihine kadar devam edecek. Bu tarihe kadar ön başvuru yapacak adaylar başvurularını Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Personel Temin Sistemi’ne e-Devlet kapısı üzerinden e-devlet şifresi ile yapacaklar. 

İlana başvuruda bulunmak isteyen adaylar için yapılan açıklamada; 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’inci maddesinde belirtilen genel ve özel şartlara sahip olmak. 18 yaşından büyük olmak, Kamu haklarından yoksun bulunmamak görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak. Başvuru tarihinde herhangi bir siyasi partiye üye olmadığına dair yazılı beyan sunmak, koşullarını sağlayan adayların ilana başvuru yapabilecekleri açıklandı. 

İlan detayları için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir