Sözleşmeli Personel Alım İlanları

KPSS Puan Sırası Esasına Göre Sözleşmeli Personel Alımı

Tokat Osmangazi Üniversitesi kendisine ait kurumsal internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. 

Alımlara dair tüm bilgileri adaylar ile paylaşan üniversite rektörlüğünün yayımladığı başvuru kılavuzunun detaylarını sizlere aktarıyoruz. 

İşte sözleşmeli kamu personeli alım ilanı detayları;

SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI

Tokat Osmangazi Üniversitesi yayımladığı duyuruda sözleşmeli sağlık personeli kadrosunda personel açığı olduğunu duyurdu. 

Üniversite tarafından bu alanda yapılan basın açıklamasında alımlarda Hemşire ve Sağlık Teknikeri kadrolarına yapılacak. Kadrolara göre başvuru şartları aşağıda.

Hemşire: Fakülte veya Yüksekokulların hemşirelik veya sağlık memurluğu bölümü/programı mezunu olmak. Belgelendirmek kaydıyla Hemşirelik alanında en az 1 (bir) yıl iş tecrübesi olmak.

Sağlık Teknikeri: Meslek Yüksekokullarının Ağız ve Diş Sağlığı bölümü/programı mezunu olmak.

BAŞVURU ŞARTLARI

İlan edilen iki kadro için belirlenen ortak başvuru koşulları ise şu şekilde;

Adayların Türk vatandaşı olması ve kamu haklarından mahrum olmaması Hemşire ile Sağlık Teknikeri kadroları için ortak koşullar.

Bu koşulların yanında adayların ayrıca şu şartlara haiz olmaları isteniyor. Erkek adayların muvazzaf askerlik çağına gelmemiş, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, muaf, erteletmiş veya yedek sınıfına geçirilmiş olmak. 657 sayılı Kanunun 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak. Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

İlana başvuruda bulunacak adaylar başvurularını 30 Eylül tarihine kadar yapabilecekler. Başvuru işlemleri Tokat Osmangazi Üniversitesi tarafından yayımlanan ilan edilen başvuru kılavuzunda yer alan başvuru evraklarının teslimi ile yapılacak. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir