Sözleşmeli Personel Alım İlanları

KPSS Puanı Olan Adaylar İçin Sözleşmeli Sağlık Memuru Alım İlanları

Sözleşmeli Sağlık Personeli alımı için ilan yayımlayan kamu kurumlarının ilanlarını ve bu ilanlarında yer alan açık kadroları, ilanlara başvuru yapmayı planlayan adaylar için derledik. 

SÖZLEŞMELİ SAĞLIK PERSONELİ ALIMI

Kamu kurumları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına göre 3 kurum sözleşmeli sağlık personeli alımı yapacak. Bu üç kurum tarafından yapılacak olan personel alımları KPSS’ye girmiş olmak şartıyla yayımlandı. Ancak başvurular çok olursa KPSS puanı yüksek olan adaylar çağrılacaklar. 

Bu çerçevede yayımlanan personel alımlarında ayrıca bir kurumda hastane bünyesine memur ve işçi alımı yapacağını duyurdu. Söz konusu o alım ilanını da sizlere aktarıyoruz. 

Bu genel bilgilerin yanında sözleşmeli sağlık personeli alımı yapacağını duyuran kamu kurumları şunlar; Gaziantep Üniversitesi, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Genel Sekreterlik ve Kayseri Erciyes Üniversitesi.

KADRO KONTENJAN BİLGİLERİ

4 kamu kurumu tarafından yayımlanan ilanlara dair tüm ayrıntıları sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

Gaziantep Üniversitesi Personel Alım İlanı

Gaziantep Üniversitesi, DBP üzerinden yayımladığı personel alım ilanında iki kadro için üç personel alımı yapacağını duyurdu. Üniversite tarafından yayımlanan ilana göre alımlar Sağlık Teknikeri (Odyometri) ve Sağlık Teknikeri (Radyoloji) kadrolarına yapılacak. 

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi de personel alım ilanı nı DPB üzerinden adaylara duyuruldu. KPSS’ye giren adayların başvuru yapabileceği personel alım ilanında alımların Hemşire (Lise Mezunu), Acil Yardım Programı Önlisans mezunu adaylar arasından Sağlık Teknikeri, Biyolog ve Fizyoterapist alımı yapılacağı açıklandı. 

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Genel Sekreterlik

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Sekreterlik personel alım ilanını İŞKUR aracılığıyla duyurdu. Çeşitli memur ve işçi kadrolarına yapılacak olan alımlarda yer alan açık kadrolar şunlar; Büro Memuru, Sıhhi Tesisatçı, Elektrik Teknisyeni, Diğer Telefon ve Telgraf Tesisatçıları, Kalorifer Ateşçisi, Hayvan Bakıcısı, Temizlik Görevlisi, Bahçıvan, Güvenlik Görevlisi, Şoför (Yolcu Taşıma, Yük Taşıma)

Kayseri Erciyes Üniversitesi

Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü sözleşmeli sağlık personeli alım ilanını Resmi Gazete üzerinden duyurdu. İlana göre alımlar Lisans Mezunu Hemşire, Radyoterapi bölümü mezunu Sağlık Teknikeri ve Anestezi Teknikeri bölümündne mezun Sağlık Teknikeri kadrolarına yapılacak. 

İLANLARA BAŞVURU İÇİN

İlanlara başvuruda bulunmak isteyen adaylar aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden ilan metninlerine ulaşabilirler.

Gaziantep Üniversitesi sözleşmeli sağlık personeli alım ilanı için TIKLAYINIZ

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi sözleşmeli sağlık personeli alım ilanı için TIKLAYINIZ

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Genel Sekreterlik sözleşmeli sağlık personeli alım ilanı için TIKLAYINIZ

Kayseri Erciyes Üniversitesi sözleşmeli sağlık personeli alım ilanı için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir