Sözleşmeli Personel Alım İlanları

KPSS Şartı Olmadan Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı Yapılacağı İlan Edildi

İstanbul Teknik Üniversitesi yayımladığı bir duyuru ile kadrosunda personel açığı bulunduğunu ve bu kapsamda alım yapacağını ilan etti. 

İTÜ tarafından yayımlanan ilanda alımların Üniversite Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı’na yapılacağını açıkladı. 

Söz konusu personel alım ilanı için yayımlanan personel alımlarına ilişkin tüm ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz. İşte detaylar,

ALIM YAPILACAK KADRO DETAYLARI

İstanbul Teknik Üniversitesi tarafından yayımlanan sözleşmeli bilişim personeli tek bir pozisyondan yapılacak ve ilan ile sadece bir kişi istihdam edilecek. 

Alımlar Kıdemli Sistem Uzmanı kadrosuna yapılacak.

İlana KPSS puanı olan adaylar bu puanları ile başvuru yapabilecekler. KPSS puanı olmayan adayların puanları 70 kabul edilecek. 

BAŞVURU ŞARTLARI

Bu kadro için çeşitli başvuru koşulları talep eden İTÜ adayların aşağıda yer alan şartları sağlamaları gerektiğini ifade etti. 

Adayların DMK’da yer alan 657 sayılı kanunda yer alan şartları sağlamaları gerekiyor. Bu şartların dışında ise en önemli koşul öğrenim şartı. 

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden birinden mezun olmak. 

Adaylardan talep edilen diğer bir başvuru koşulu ise şu şekilde;

Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek,

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Söz konusu personel alım ilanına başvuru süreci 2 Eylül tarihinde başlayacak 16 Eylül tarihine kadar devam edecek. İlana başvurular ilan metninde yer alan evrakların İTÜ’ye teslim edilmesi uretiyle yapılacak. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir