Sözleşmeli Personel Alım İlanları

KPSS Şartsız Sözleşmeli Kamu Personeli Alım İlanı Yayımlandı

Kocaöz Belediye Başkanlığı, Devlet Personel Başkanlığı üzerinden yayımladığı bir ilan ile çeşitli kadrolarda personel alımı yapacağını duyurdu. 

Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan personel alım ilanında kurum bünyesine yapılacak alıma dair her detay paylaşıldı.

KOCAÖZ BELEDİYE BAŞKANLIĞI PERSONEL ALIM İLANI

Kocaöz Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan personel alım ilanında KPSS şartı talep edilmediği bildirildi. Belediye ilgili birimlerinde görev vermek amacıyla Harita Teknikeri alımı yapacağını duyurdu. Alımlarda ise tek bir pozisyondan personel alımı yapılacağı açıklandı. 

Başvuru Koşulları

İlana başvuru yapacak adayların Harita Teknikerliği önlisans bölümlerinden mezun olmaları isteniyor. Bunun yanında adayların Türk vatandaşı olması, 657 sayılı kanunun 48. maddesinde yer alan başvuru koşullarının sağlanması. başka bir kurumda sözleşmeli olarak çalışmamak, görevini devamlı yapmasına engel teşkil edecek sağlık sorunlarının olmaması. erkek olması, askerlik görevini tamamlamış olması, B sınıfı ehliyete sahip olması, 3 yıl deneyimli olması, 30 yaşından küçük olması. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Kocaöz Belediyesi yayımladığı ilanında başvuruların bildirilen başvuru evrakları ile birlikte şahsen yapılacağını duyurdu. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir