Sözleşmeli Personel Alım İlanları

KPSS Şartsız Sözleşmeli Personel Alım İlanı DPB’de İlan Edildi

Kamu kurum ve kuruluşları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarını siz okuyucularımıza anlık olarak aktarıyoruz. Bu çerçevede DPB üzerinden adaylara duyurulan ve KPSS şartının yer almadığı alım ilanına dair detaylar şu şekilde,

SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI

Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayımladığı personel alım ilanında Sözleşmeli Bilişim Personeli alımı yapacağını duyurdu. Alımlar Ağ ve Güvenlik Uzmanı, Ag ve Sistem Uzmanı ve Yazılım Geliştirme Uzmanı pozisyonlarına olacak.

Kurum ilana başvuruların KPSS puanı olan adaylar için KPSS puanıyla yapılabileceğini KPSS puanı olmayan ya da bildirmeyen adayların ise puanlarının 70 olarak kabul edileceğini duyurdu. Yani ilana KPSS puanı olmayan başvuruda bulunabilecekler. 

Peki ilan için belirlenen diğer koşullar neler? 

BAŞVURU ŞARTLARI

KPSS puan şartının yanı sıra adaylardan alım yapılacak bilişim personeli kadrosu için hem mesleki hemde öğrenim alanlarında önemli koşullar isteniyor. 

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinin (A) bendinde yer alan genel şartları taşımak, Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek İyi derecede yazılı/sözlü İngilizce bilmek, Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, erteletmiş veya muaf olmak. İstenilen alanlarda bilgi ve tecrübe sahibi olmak, Ekip çalışmasına uygun, çözüm odaklı, disiplinli ve gelişime açık olmak.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

İlgili ilan ile ile ilgilinen adaylar başvurularını 14 Haziran tarihine kadar Sağlık Bilimleri Üniversitesi’ne bildirecekler. Başvurular ilan metninde yer alan başvuru evrakları ve başvuru formu ile birlikte kurumun ilgili birimine şahsen yapılması ya da posta ile ulaştırılması şeklinde olacak. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir