Sözleşmeli Personel Alım İlanları

KPSS’ye Girmiş Olmak Koşulu İle Kamuya Lise Mezunu Personel Alımı

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi, Resmi Gazete aracılığıyla bir ilan yayımladı.

Üniversite, kadrosunda personel açığı bulunan ilgili birimlerine sözleşmeli sağlık personeli pozisyonlarından alım yapacağını ilan etti. 

İlanda yer alan açık kadrolar, 

İlana başvuru tarihleri ve

İlan için belirlenen başvuru koşulları aşağıda. 

KPSS’YE GİRMİŞ OLMAK ŞARTIYLA BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ

Kamu personeli alımı için ilan yayımlayan Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi lise mezunu adaylar arasından  personel alımı yapacağını ilan etti.

Söz konusu bu alımlar KPSS puan sıralamasına göre olacak ve alımlar Hemşire kadrolarına yapılacak. Toplam 5 personel istihdamının yapılacağı ilanda yer alan o şartlar ve detayları şu şekilde,

4 Hemşire Alımı İçin: Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik veya Sağlık memurluğu alanı/dalı mezunu olmak. Belgelendirmek kaydıyla üçüncü basamak sağlık kurumlarında en az 1 yıl Hemşirelik alanında iş tecrübesi olmak.

1 Hemşire Alımı için: Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik veya Sağlık memurluğu alanı/dalı mezunu olmak. Belgelendirmek kaydıyla üçüncü basamak sağlık kurumlarında en az 4 yıl hemşirelik alanında iş tecrübesi olmak. Perfüzyon Teknikleri diplomasına veya Perfüzyonist Yetki Belgesine sahip olmak.

Diğer Başvuru Şartları

İlana başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken diğer başvuru koşulları şunlar:

Devlet Memurları Kanunu’nun 48. Maddesinde yer alan şartları taşımak. Bu şartlar; Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, görevini düzenli yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, güvenlik soruşturması sonucu olumlu olmak.

BAŞVURU SÜRECİ

Söz konusu personel alım ilanında alımlara dair başvuru detaylarının daha sonra ilan edileceği bildirilmiş. Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi başvuru detaylarına ilişkin açıklamasında şu ifadeleri kullandı. 

İstenilen belgeler ve geniş açıklama Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi www.gop.edu.tr adresinden temin edilecektir.

İlan metni

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir