Sözleşmeli Personel Alım İlanları

KPSS’ye Girmiş Olmak Şartıyla Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı İçin İlan Yayımlandı

Selçuk Üniversitesi Rektörlüğü yayımladığı bir duyuru ile Tıp Fakültesi Hastanesine, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. 

Üniversite tarafından yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanında, yer alan açık kadrolar ve başvuru şartlarını sizlerle paylaşıyoruz. 

ÜNİVERSİTE HASTANESİNE SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI

Selçuk Üniversitesi tarafından yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanında, çeşitli kadrolardan personel alımı olacağı ve alımlarda toplam 6 personel istihdam edileceği açıklandı. 

Alımlar sözleşmeli sağlık personeli kadrolarından aşağıda yer alan meslek gruplarından olacak. 

Lise, lisans mezunu hemşire, Anestezi Teknikeri, Eczacı

Özel Başvuru Koşulları ve Kadro Detayları

GENEL BAŞVURU KOŞULLARI

Selçuk Üniversitesi Rektörlüğü yukarıda kadroların yanında yer alan özel başvuru koşullarını sağlayan adaylardan aşağıda yer alan genel koşullara da haiz olmalarını istiyor. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak,. Erkekler için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş bulunmak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak,

Özel Koşullar

Yukarıda yer alan başvuru koşullarını sağlayan adaylar başvurularını yapmadan önce; ”Ortaöğretim, Önlisans ve Lisans mezunlarının 2018 KPSS (B) sınavına girmiş olması. Belirtilen öğrenim düzeylerinin birinden mezun olmak, aranan nitelikleri taşıması” gerekiyor. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Söz konusu personel alım ilanı için başvuruda bulunacak adaylar başvurularını 30 Eylül tarihine kadar yapabilecekler. Başvuruların ilan metninde yer alan başvuru evraklarının kurumun ilgili birimlerine teslimi ile yapılacağı ilan edildi. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir