Sözleşmeli Personel Alım İlanları

KPSS’ye Girmiş Olmak Şartıyla Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı Yapılıyor

Karadeniz Teknik Üniversitesi (KATÜ), DPB üzerinden sözleşmeli sağlık personeli alımı yapacağını duyurdu. Üniversite yayımladığı duyurusunda, Üniversitesinin Farabi Hastanesi Başhekimliği (Özel Bütçe),657 Sayılı Kanunun 4/B maddesine göre istihdam edilmek üzere sözleşmeli sağlık personeli alımı yapılacağını açıkladı. 

KATÜ tarafından yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanı detayları;

KATÜ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI

Karadeniz Teknik Üniversitesi; yayımladığı sözleşmeli personel alım ilanında Hemşire kadrosuna alım olacağını duyurdu. İşte bu kadro ve kontejan detayları;

Hemşire; Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik bölümü mezunu olmak, Üniversite hastanesinde en az 3 (üç) yıl süre ile Koroner Yoğun Bakım Ünitesinde hemşire olarak görev yapmak.

Hemşire; Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik bölümü mezunu olmak, Üniversite hastanesinde en az 3 (üç) yıl süre ile Kardiyoloji Anjiyografi Ünitesinde hemşire olarak görev yapmak.

Hemşire; Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik Bölümü mezunu olmak, Üniversite hastanesinde en az 3 (üç) yıl süre ile ERCP ve ileri endoskopik işlemler (ESD, EMR) konusunda hemşire olarak görev yapmak.

Hemşire; 5 Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik (Lisans) Mezunu Olmak

Sözleşmeli Hemşire alım ilanında yer alan bu kadrolara toplam 8 personel alımı olacak. Lisans mezunu mezunu 5 hemşire alacak olan KATÜ diğer 3 lise mezunu kadrosu için birer personel alımı yapılacak.  

BAŞVURU KOŞULLARI

İlan edilen sözleşmeli hemşire alım ilanı için Karadeniz Teknik Üniversitesi (KATÜ) tarafından belirlenen diğer koşullar;

Başvuracak adaylar 657 sayılı kanunun 48.maddesinde belirtilen şartlara haiz bulunmalıdır, Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması yapılması sonucunda atanmaya engel bir durum bulunmamak. 4 Adaylar mezuniyetine göre; 2018 KPSS Lisans (B) grubu ve 2018 KPSS Ortaöğretim (B) grubu sınavına girmiş bulunmalıdır. 5 Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmaları gerekmektedir4-B Sözleşmeli personel olarak çalışmakta iken istifaen görevinden ayrılarak sözleşmesi feshedilenler fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl süre geçmeden başvuruda bulunamazlar.

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Söz konusu alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını 5 Nisan tarihine kadar yapacaklar. Başvurular üniversiteye ilan edilen evraklar ile birlikte şahsen veya posta yoluyla yapılacak. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir