Sözleşmeli Personel Alım İlanları

KPSS’ye Puanı Olan Adaylar Arasından En Az Lise Mezunu 18 Sözleşmeli Personel Alınıyor

Sözleşmeli Personel alımı için Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi bir ilan yayımladı. Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanında yer alan bilgilerde, alımların lise, önlisans ve lisans bölümü kadrolarından olacağı duyuruldu.

Sözleşmeli kamu personeli alımı için yayımlanan ilan metninde ise üniversitenin KPSS şartını, ”KPSS’ye girmiş olmak yeterli” olarak belirlediği de bildirildi. 

KPSS’YE GİRMİŞ OLMAK ŞARTIYLA PERSONEL ALIM İLANI

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi ilgili birimlerinde görev vermek üzere 18 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapacak. Bu alımların hangi kadrolara olacağı ve alımlarda nelere dikkat edileceğine ilişkin tüm ayrıntılar şöyle,

Kadro Kontenjan Detayları

Sağlık Teknikeri Kadrosu: 8 personel alımı yapılacak. Bu tekniker kadrosu için adayların Ağız Diş Sağlığı, Ağız ve Diş Sağlığı ön lisans programlarının birinden mezun olmaları talep edildi. 

Sağlık Teknikeri kadrosu için yayımlanan ikinci personel alım ilanında 2 personel istihdam edileceği belirtildi. Öğrenim şartı; Diş Protez, Diş Protez Teknikerliği, Diş Protez Teknolojisi ön lisans programlarının birinden mezun olmak.

Sağlık Teknikeri Kadrosu: ilan metninde yer alan üçüncü tekniker kadrosu için ise alım yapılacak personel sayısı 5 olarak duyuruldu. Bu tekniker poziyonu için Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik ön lisans programından mezun olunması isteniyor. 

Hemşire kadrosu, Recep Tayyip Üniversitesi tarafından yayımlanan ilanda yer alan tekniker kadrosunun dışında Hemşire alım ilanı da bulunuyor. Hemşire alımları için 3 personel istihdam edilecek. Alımlara sağlık meslek liselerinin hemşire bölümünden mezun adaylar başvuru yapabilecek. 

BAŞVURU ŞARTLARI

Sağlık personeli alımı için ilan edilen ilanda öğrenim ve KPSS şartının dışında da bazı koşullar bulunuyor. Recep Tayyip Üniversitesi’nin belirlediği bu başvuru koşulları adaylar tarafından sağlanmak zorunda.

657 Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen şartlara haiz olmak, Sağlık Teknikeri unvanlı pozisyona başvuracakların ön lisans düzeyinde; Hemşire unvanlı pozisyona başvuracakların ortaöğretim düzeyinde 2018/KPSS’ye girmiş olmaları, Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi personel alım ilanı başvuruları 27 Mayıs tarihinde sona erecek. Alımlara bu süreye kadar üniversitenin Personel Daire Başkanlığına ilan metninde yer alan başvuru evrakları ile birlite şahsen başvuru yapılabilecek. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir