Sözleşmeli Personel Alım İlanları

Lise, Önlisans ve Lisans Mezunları İçin Özel Şart Olmadan KPSS’siz Sözleşmeli Personel Alım İlanı

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi bir duyuru yayımlayarak sözleşmeli kamu personeli alımı yapacağını adaylara duyurdu. İlan metninde üniversitenin Güzel Sanatlar Fakültesi bünyesinde görevlendirmek üzere yapılacak alımlara ilişkin tüm bilgiler yer aldı. 

Bu çerçevede ilan başvuru kılavuzunda yer alan alım yapılacak kadrolar, bu kadrolar için Bolu Abant İzzet Baysal tarafından belirlenen başvuru koşullarını ve başvuruların nasıl yapılacağına ilişkin bilgiler yer aldı. 

Kamuilanlari.com olarak bizlerde söz konusu personel alım ilanında yer alan tüm bu bilgileri siz okuyucularımız ile paylaşıyoruz. 

KPSS’SİZ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi yayımladığı ilan metninde alımların tek bir pozisyondan olacağını bildirdi. Canlı Model pozisyonuna personel alımı yapacak olan üniversite bu kadro için lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabileceğini ilan etti. 

KPSS şartının da yer almadığı ilana başvurular aşağıda yer alan şartlara göre yapılacak. İşte canlı model alımı için talep edilen o koşullar;

BAŞVURU ŞARTLARI

Söz konusu personel alım ilanı başvuru yapmak isteyecek ve öğrenim şartını sağlayan adaylar aşağıda yer alana başvuru koşullarına göre başvurularını yapabilirler.

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nin yayımladığı ilan metninde yer alan o şartlar;

Uzun ve hareketsiz duruşlar için elverişli sağlık durumuna sahip ve dayanıklı olması, KPSS şartı aranmamaktadır, adaylar mülakat sonucuna göre belirlenecektir, Türk Vatandaşı olmak,  Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Vücut bütünlüğüne sahip olmak, Erkek adayların askerlik hizmetini yapmış olmak veya muaf olmak veya tecilli olmak. 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Duyurulan alımlara başvuru şartlarını sağlayan adaylar için süreç başlamış olmakla beraber adaylar başvuru işlemlerini ilanın yayımladığı tarihten itibaren 15 gün içinde yapabilecekler. 7 Ekim tarihinde yayımlanan ilana son başvuru tarihi 22 Ekim olarak duyuruldu. 

Bu süre zarfı içerisinde lise, önlisans ve lisans düzeyinden sözleşmeli kamu personeli alım ilanı başvurusunda bulunacak adaylar, öncelikle talep edilen başvuru evraklarını derleyecekler ardından üniversiteye bizzat başvuruda bulunacaklar. 

Başvuru Evrakları: Öğrenim Belgesi aslı ve fotokopisi, Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, Erkek adaylar için askerlik durum belgesi aslı ve fotokopisi, Fotoğraf (2) adet, Savcılık iyi hal kâğıdı. (e-Devlet çıktısı kabul edilecektir.) 6- İş Talep Formu.

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir