Sözleşmeli Personel Alım İlanları

Marmara Üniversitesi Personel Alım İlanı Başvuru Süreci Uzatıldı

Marmara Üniversitesi geçtiğimiz günlerde bir ilan yayımlamış ve sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurmuştu. Üniversite tarafından yayımlanan ilanda alımlara başvuruların 13 Mayıs tarihinde sona ereceği bildirilmişti.

Söz konusu alımlara ilişkin yayımlanan başka bir duyuru ile ilan için başvuru sürecinin uzatıldığı açıklandı. İlan metninde yer alan açık kadrolar ile diğer detayları sizlere hatırlatıyoruz. 

MARMARA ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIMI

Marmara Üniversitesi tarafından yayımlanan ilanda 2 pozisyonda personel alımı yapılacağı duyuruldu. İlanda alımların Büro Memuru ve Avukat kadrosuna olacağı açıklandı. 

İlan için yayımlanan başvuru şartları ise şu şekilde,

Genel Başvuru Koşulları

Yukarıda yer alan eğitim ve mesleki koşulların dışında yer alan genel başvuru koşulları ise şu şekilde;

Başvuracak adaylarda 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartlar aranır. 2018 KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak. Lisans Mezunları için 2018 KPSSP3 Puanı esas alınacaktır. Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak. – Atanmaya hak kazanan adaylar hakkında 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesinin A fıkrasına eklenen 8. bende göre güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılacaktır.

BAŞVURU DETAYLARI

Söz konusu alım ilanı için başvuruda bulunacak olan adaylar başvurularını üniversitenin ilgili birimine şahsen yapacaklar. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir