Sözleşmeli Personel Alım İlanları

Mersin Üniversitesi 67 Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımladı

Mersin Üniversitesi Devlet Personel Başkanlığı’nın resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile personel alımı yapacağını duyurdu. Sağlık kadrolarına yapılacak personel alımlarına dair bilinmesi gereken detayları haberimizde aktarıyoruz.

MERSİN ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIM İLANI

Mersin Üniversitesi tarafından yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanına göre alımlar lisans hemşire, lise hemşire, çeşitli alanlarda sağlık teknikeri ve Diğer sağlık personeli kadrolarına yapılacak. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Devlet Personel Başkanlığı’nın resmi web sayfası üzerinden yayımlanan duyuru ile adaylara ilan edilen sözleşmeli personel alım ilanına aşağıda yer alan başvuru koşullarını sağlayan adaylar başvuruda bulunabilecekler. 

Bu başvuru koşulları Sözleşmeli Personel çalıştırılma esaslarına göre belirlenen koşullardan meydana geliyor. İşte Mersin Üniversitesi tarafından yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanı başvuru koşulları;

Başvuracak adaylarda yukarda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartlar aranacaktır. 2- Lisans mezunları için 2018 KPSS(B) grubu KPSSP3 puanı, Önlisans mezunları için 2018 KPSS(B) grubu KPSSP93 puanı, Sağlık Meslek Lisesi mezunları için 2018 KPSS(B) grubu KPSSP94 puanı esas alınacaktır. 

Bu şartların dışında adayların ayrıca her bir kadro için ayrı ayrı belirlenen öğrenim şartı koşullarını sağlamaları gerekiyor. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Söz konusu personel alım ilanına başvurular 21 Şubat tarihine kadar yapılacak. Adaylar bu tarihe kadar başvurularını talep edilen evraklar ile birlikte üniversitenin ilgili birimlerine yapacaklar. 

Başvuru Evrakları; Başvuru formu, 2018 KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi, Diploma Fotokopisi, Kimlik Fotokopisi, Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (3 Adet) (Her bir form tek sayfa olacak şekilde ve bilgisayar ortamında doldurulacaktır.

İlan metni için TIKLAYINIZ

Personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.