Sözleşmeli Personel Alım İlanları

Mesleki Özellikleri Taşımak Şartıyla KPSS’siz Sözleşmeli Memur Alım İlanı

Sözleşmeli memur alımı için Resmi Gazete aracılığıyla bir ilan yayımladı. 

Necmettin Erbakan Üniversitesi tarafından yayımlanan sözleşmeli memur alım ilanında yer alan açık kadro detayları ile başvuru işlemlerine ilişkin bilgiler şu şekilde;

SÖZLEŞMELİ MEMUR ALIM İLANI

Necmettin Erbakan Üniversitesi tarafından yayımlanan personel alım ilanında alımların üniversitenin Bilgi İşlem Daire Başkanlığı emrinde istihdam edilmek üzere yapılağını duyurdu. Bu alımlar ile kurum bünyesine sözleşmeli bilişim personeli istihdamı olacağını ifade eden Necmettin Erbakan Üniversitesi açık kadroları şu şekilde açıkladı.

Sözleşmeli bilişim personeli branşları: Sistem Uzmanı, Net Yazılım Uzmanı, Network Uzmanı, Mobil Uygulama Geliştirme Uzmanı, Yazılım Uzmanı.

SÖZLEŞMELİ MEMUR ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

İlan edilen personel alımları için talep edilen ilk koşul öğrenim şartı. İlana başvuruda bulunabilmek için adayların aşağıda yer alan bölümlerden birisinden mezun olmaları isteniyor. 

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden birinden mezun olmak. 

İlanda Yer Alan Diğer Şartlar

Söz konusu ilan metninde adayların sağlamaları gereken diğer koşullar da şu şekilde bildirildi.

Deneyim Şartı: Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçemeyecekler için en az 3 yıllık, üç kat ve üzeri için en az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip olmak.

Mesleki Özellik: Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek.

Askerlik Şartı: İlan için erkek adayların askerlik şartını sağlamaları isteniyor. Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya muaf veya erteletmiş ya da yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

İlana başvuruda bulunacak adaylar başvurularını 19 Eylül tarihinden itibaren yapabilirler. İlan için son başvuru tarihi 4 Ekim olarak açıklandı. Başvurular evrak teslimi suretiyle üniversiteye şahsen yapılacak. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir