Sözleşmeli Personel Alım İlanları

ÖSYM Başkanlığı 12-25 Bin TL Arası Maaşla Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımladı

ÖSYM Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden ve Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla sözleşmeli personel alımı için ilan yayımladı. 

ÖSYM tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan kadro ve başvuru şartlarını detayları ile sizlere aktarıyoruz. 

SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI

ÖSYM tarafından yayımlanan personel alım ilanında alımların sözleşmeli bilişim personeli kadrolarına yapılacağı duyuruldu. Bilişim Personeli branşları için yapılan açıklamada; Veri Tabanı Uzmanı branşı için 1 kişi, Ağ ve Sistem Uzmanı için 2 kişi, Yazılım Uzmanı kadrosu için ise 2 kişi istihdam edileceği duyuruldu. 

Maaş Detayları

BAŞVURU KOŞULLARI

İlan edilen kadrolar için başvuruda bulunacak adayların aşağıda yer alan genel ve özel şartları sağlamaları isteniyor. 

Genel Koşullar

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde yazılı genel koşulları taşımak, Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçemeyecekler için en az 3, diğerleri için en az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunmak, Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek, İyi derecede yazılı / sözlü İngilizce bilmek, Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, erteletmiş veya muaf olmak,

Öğrenim Şartı

İlana başvuruda bulunacak adayların bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği bölümlerinden ya da fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden mezun olmak, şartını sağlamaları gerekiyor. 

Diğer Şartlar

Başvuruların olumlu olması için adaylardan çalışma durumu ile ilgili olarak şu koşullar isteniyor. Mevcut projelere/yazılımlara hızlı adapte olmak ve geliştirmek, güçlü iletişim ve problem çözme yeteneklerine sahip olmak, Yoğun iş ortamında, grup içinde çalışma ve paylaşım düşüncesini benimsemek, Yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımlara yönelebilmek ve öğrenmeye açık olmak, Analitik düşünme yeteneğine sahip olmak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İlan edilen kadrolara başvuruların nasıl yapılacağına dair yayımlanan açıklamada; başvuruların 11 Mart ile 26 Mart tarihleri arasında ÖSYM Başkanlığı Üniversiteler Mahallesi, İhsan Doğramacı Bulvarı No:1 Bilkent/ANKARA adresine şahsen veya posta yoluyla yapılacağı bildirildi. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir