Sözleşmeli Personel Alım İlanları

SGK KPSS Şartsız Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımladı

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Mayıs ayı personel alım ilanı yayımlandı. 

SGK tarafından alımlara ilişkin yapılan açıklamada söz konusu personel alımlarının Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği (AB) tarafından ortaklaşa finanse edilen “Eğitimli Çocuk Bakıcılarının Teşviki Yoluyla Kayıtlı Kadın İstihdamının Desteklenmesi Projesi” kapsamında olacağı bildirildi. 

SGK sözleşmeli personel alımı Destek Ekibi bünyesine yapılacak. 

SGK SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanında toplam 34 personel istihdam edilecek. İlana ilişkin kadro kontenjan detayları şu şekilde,

Proje Destek Ekibi Lideri kadrosu için 1 personel.

Proje Destek Ekibi Lider Yardımcısı kadrosu için 1 personel.

İnsan Kaynakları Uzmanı kadrosu için 1 personel.

Kıdemli Muhasebeci kadrosu için 1 personel.

Muhasebeci Asistanı kadrosu için 1 personel.

Merkez Proje Asistanı kadrosu için 5 personel.

Yerel Destek Ekibi Lideri kadrosu için 4 personel.

İdari İşler Uzmanı kadrosu için 4 personel.

Çocuk Gelişim Uzmanı kadrosu için 8 personel.

Yerel Proje Asistanı kadrosu için 8 personel.


SGK’NIN YAYIMLADIĞI BAŞVURU ŞARTLARI

SGK tarafından yayımlanan ilan metninde yer alan başvuru koşulları genel ve özel şartlar olmak üzere iki bölümden oluşuyor. Bu çerçevede ilana başvuruda bulunmak isteyen adaylardan talep edilen bu koşulları sizlere aşağıda aktarıyoruz.

Genel Şartlar:

İlana başvuru yapacak adayların; başvurulacak pozisyonlar için “Aranan Asgari Nitelikler” kısmında belirtilen nitelikleri taşıyor olması ve bu durumlarını ispatlar belgeleri başvuru evraklarıyla birlikte teslim etmesi gerekiyor.

Bu şartının yanında erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya askerlikten muaf olmak şartının sağlanması isteniyor. Adayların ayrıca, Güvenlik soruşturması engeli bulunmamak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı bulunmamakYurt içi/yurt dışı seyahat engeli bulunmamak. şartlarına da haiz olması gerekiyor.

Özel şartlar arasında ise Kurum tarafından yürütülen bir AB Projesinde hali hazırda çalışmıyor olmak, Kurum tarafından yürütülmüş bir AB Projesinde daha önce çalışılmış olunması halinde, iş sözleşmesi idarece feshedilmemiş olmak. koşulları bulunuyor. 

Kadrolara Göre Özel Şartlar: Alım ilanında yer alan açık kadrolar için ayrı ayrı görev tanımı ve sağlanması gereken koşullar bulunuyor. Adayların aşağıda yer ilan metninde bu şartları iyi incelemeleri gerekiyor.

BAŞVURU İŞLEMLERİNE İLİŞKİN DETAYLAR

SGK, KPSS’siz sözleşmeli personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını; ”Sosyal Güvenlik Kurumu internet adresinden (www.sgk.gov.tr) temin edilecek Başvuru Formu (Job Application Form), Başvuru Dilekçesi, Sağlık Beyanı, Adli Sicil Beyanı1 ve aşağıda sayılan diğer belgeler, elden veya posta yoluyla ilgili adrese teslim edilecektir:”

İlan metni için TIKLAYINIZ

Sözleşmeli Personel Alım İlanlarını Takip Etmek İçin:

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir