Sözleşmeli Personel Alım İlanları

Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı İçin Resmi Gazete’de İlan Yayımlandı

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) ihtiyaç duyduğu alanlarda personel alımı için bir duyuru yayımladı.

Üniversite tarafından yayımlanan duyuruda, Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı emrinde istihdam edilmek üzere personel alımı olacağı bildirildi. Alımlar Sözleşmeli Bilişim Personeli kadrosundan olacak ve bu pozisyona bir personel alımı yapılacak.

İTÜ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI

Kıdemli Sistem Uzmanı sözleşmeli bilişim personeli kadrolarına yapılacak olan personel alımlarına başvuruda bulunacak olan adaylar başvurularını yapmayadan önce aşağıda yer alan şartları sağlamak zorunlar.

İlan için adaylardan talep edilen ilk koşul öğrenim şartı. Bu kapsamda Kıdemli Sistem Uzmanı için bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden mezun olması gerekiyor.

Bunun yanında genel başvuru şartlarının yanında sağlanması gereken özel koşullar bulunuyor. Bu koşullar deneyim ve sertifika alanlarında olup İTÜ şu şekilde açıkladı.

Talep edilen deneyim şartı: Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçmeyecekler için en az 3 (üç) yıllık, diğerleri için en az 5 (beş) yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunmak,

Sertifika Şartı: Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Yukarıda yer alan başvuru şartlarını sağlayan adaylar, ilan metninde yer mesleki özelliklere de haiz iseler başvuruda bulunabilecekler. Başvuru işlemleri 1 Ağustos tarihine kadar devam edecek. Bu sürece kadar adaylar, başvuru kılavuzunda yer alan evraklar ile birlikte üniversiteye şahsen yada posta yoluyla yapacaklar. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir