Sözleşmeli Personel Alım İlanları

Sözleşmeli Personel Alımı İçin İlan: KPSS’ye Girmiş Olmak Yeterli

Pamukkale Üniversitesi Rektörlüğü, DPB üzerinden sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. 

Üniversitenin Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü bünyesi gerçekleştirilecek alımlar sözleşmeli sağlık personeli pozisyonu için olacak. 

SÖZLEŞMELİ SAĞLIK PERSONELİ ALIMI

Üniversite Rektörlüğü yayımladığı personel alım ilanında alımlara başvuruda bulunacak adayların Sağlık Yüksekokullarının ve/veya Sağlık Bilimleri Fakültelerinin ve/veya Hemşirelik Fakültelerinin Hemşirelik Bölümü Lisans mezunu olması gerektiğini ilan etti. 

Bu öğrenim şartını sağlayan ve ilana başvuruda bulunan adaylar arasından Hemşire alımı yapılacak. Alımlarda 2 personel istihdamı sağlanacak. 

BAŞVURU ŞARTLARI

Pamukkale Üniversitesi söz konusu alımlar için yayımladığı başvuru kılavuzunda aşağıda yer alan şartların sağlamaları gerektiğini ifade etti. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, – 657 sayılı Devlet memurları Kanunu’nun 48. Maddesinde belirtilen genel şartları taşımak, 2018 yılı KPSS (B) grubu (KPSS(P3)) sınav sonuç belgesine sahip olmak. Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini fiilen yapmış olmak.

BAŞVURU SÜRECİ

Hemşire alım ilanı için başvurular ilan metninde yer alan başvuru evrakları ile birlikte şahsen yapılacak. Başvurular ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içinde yapılacak. İlana son başvuru tarihi ise 12 Temmuz olarak bildirildi.

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir