Sözleşmeli Personel Alım İlanları

Sözleşmeli Personel Alımı İçin Yeni Kamu İlanı Yayımlandı

Sağlık Bilimleri Üniversitesi kadrosunda personel açığı bulunan birimlerine personel alımı yapmak için ilan yayımladı. 

Resmi Gazete üzerinden yayımlanan personel alım ilanında tek bir kadroda istihdam olacağı duyuruldu. Üniversite sözleşmeli bilişim personeli alımı için ilan yayımlarken bu kadro için 5 personel istihdam edeceğini açıkladı. 

Söz konusu üniversite alım ilanında yer alan tüm detayları sizlerle paylaşıyoruz. 

SÖZLEŞMELİ BİLİŞİM PERSONELİ ALIM İLANI

Sağlık Bilimleri Üniversitesi tarafından yayımlanan sözleşmeli bilişim personeli alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını aşağıda yer alan başvuru şartlarına göre yapacaklar. 

İlan için başvuru yapacak adayların tamamının Devlet Memurları Kanunu’nda yer alan 657 sayılı kanunun 48. maddesinde yer alan şartları sağlamaları gerekiyor. Bu şartın dışında ilanda yer alan öğrenim ve deneyim şartı şu şekilde,

Deneyim Şartı

Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçemeyecekler için en az 3, diğerleri için en az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunmak (Mesleki tecrübenin bilişim personeli olarak geçtiğinin belgelendirilmesi gerekmektedir

Öğrenim Şartı

Bilişim personeli olarak kurumda çalışmak isteyen personellerin; Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği bölümlerinden ya da n fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden birinden mezun olmaları isteniyor. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Söz konusu personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını 17 Eylül tarihine kadar yapacaklar. Başvurular ilan metninde yer alan başvuru evrakları ile birlikte Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na teslim edecekler. Posta ile yapılan başvurular kabul edilecek. 

İlan Metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir