Sözleşmeli Personel Alım İlanları

Tatil Sonrası İlk Memur Alım İlanı Yayımlandı! KPSS Puanıyla 25 Sözleşmeli Personel Alınıyor

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü, Resmi Gazete aracılığıyla yayımladığı bir duyuru ile sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. 

Söz konusu personel alım ilanında alımların sözleşmeli kamu personeli kadrosuna yapılacağı belirtilirken başvuru kılavuzunda 2018 KPSS (B) gurubu puan sırası esas alınmak suretiyle yapılacağı açıklandı. 

SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü personel alımı için yayımladığı duyurusunda üniversitenin Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezlerinde görevlendirmek üzere yapılacak olan personel alım ilanı sağlık kadrosuna olacak. 

Sözleşmeli Hemşire kadrosu için personel alımı yapacağını ilan eden İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü ilana başvuruda bulunacak adayların 2018 KPSS’den en az 70 puan almış olmaları gerektiğini bildirdi. 

Söz konusu personel alım ilanında ayrıca Hemşire alımlarının lisans düzeyinden olacağı açıklandı. 

BAŞVURU KOŞULLARI NELER?

Resmi Gazete aracılığıyla adaylara duyurulan sözleşemli personel alım ilanı için başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken özellikle İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü tarafından bir bir ilan edildi. 

İlana göre adayların KPSS ve öğrenim şartının dışında aşağıda yer alan koşullara da haiz olmaları gerekiyor. 

* Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşıyor olmak.

* Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

* Haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dâhil) şartını kabul etmek, vardiyalı çalışmasına engel durumu bulunmamak.

* Başvuracak adayların 2018 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olmalıdır. 2018 KPSS-P3 puan türü esas alınacaktır.

BAŞVURU İŞLEMLERİ VE SÜRECİ

Sözleşmeli hemşire kadrosu için gerekli koşulları sağlayan adaylar başvurularını ilanın yayımlandığı tarihten sonraki 15 gün içerisinde yapabilecekler. Bu açıklamaya göre ilana son başvuru tarihi  30 Ağustos tarihinde sona erecek. Başvuru işlemleri ise İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacak. 

Başvuru Evrakları: Üniversite başvurular için adayların ”Fotoğraflı Başvuru Formu (Üniversitemiz Web sayfasında yayımlanan başvuru formu doldurulacaktır.), Nüfus Cüzdanı Aslı ve Fotokopisi, Diploma veya Mezuniyet Belgesinin Aslı ve Fotokopisi ve 2018 KPSS Sınav Sonuç Belgesi” evraklarını kuruma teslim etmesi gerekiyor. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir