Sözleşmeli Personel Alım İlanları

Üniversite Hastanelerine Sözleşmeli Personel Alımı Yapılıyor

Üniversite Rektörlükleri; Devlet Personel Başkanlığı üzerinden yayımladıkları duyurular ile sözleşmeli personel alımları yapıyorlar. Sözleşmeli sağlık personeli alımı kadrolarına yapılan alımlarda ise en az lise mezunu adayların başvuru yapacakları pozisyonlar bulunuyor. 

KPSS‘ye girmiş adayların başvuru yapabilecekleri bu alım ilanlarında yer alan açık kadrolar ve ilanlara ilişkin tüm ayrıntılar şu şekilde,

ALIM YAPACAK KURUMLAR VE KADROLAR

Devlet Personel Başkanlığı üzerinde yayımlanan personel alım ilanlarına göre alım yapacak kurumlar ve alım yapacak personel sayılarını aşağıda aktarıyoruz. 

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 55 sözleşmeli personel alımı yapacak. Manisa Celal Bayar Üniversitesi de 35 Sözleşmeli Personel alımı yapacağını duyururken Sütçü İmam Üniversitesi de 14 sözleşmeli personel alımı için ilan yayımladı. Gaziantep Üniversitesi de 54 personel alımı gerçekleştirecek.

Bu Üniversiteler tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan açık kadrolar arasında ise, ”Hemşire, Sağlık Teknikeri, Acil ve İlk Yardım Teknikerliği, Radyoloji Teknikerliği, Ebe, Diyetisyen ve sağlık teknikerliği” kadrolarına yapılacak. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu alım ilanları için gerekli koşulları ana başlıkları ile sizlerle paylaşıyoruz.

T.C. Vatandaşı olmak. Kamu haklarından mahrum bulunmamak. Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak. 657 Sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak. Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak. 2018 yılı KPSS sınavına girmiş olmak. Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak. Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumun bulunmaması.

İLANLARA DAİR DETAYLAR

İlanlara ilişkin tüm ayrıntılar için aşağıda yer alan bağlantıları kullanabilirsiniz.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım Açıklaması

Gaziantep Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımladı

Üniversite Hastanesine Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak

Eskişehir Üniversitesi Hastanesine 55 Sözleşmeli Personel Alımı Yapılıyor

Sözleşmeli Kamu Personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.