Sözleşmeli Personel Alım İlanları

Yıldız Teknik Üniversitesi Bilişim Personeli Alımı Yapıyor

4 Ocak tarihli Resmi Gazete’de Yıldız Teknik Üniversitesi personel alım ilanı yayımlandı. Üniversite tarafından yayımlanan personel alım ilanında Üniversitenin Bilgi İşlem Daire Başkanlığı’nda tam zamanlı olarak istihdam edilmek üzere 8 (sekiz) Sözleşmeli Bilişim Personeli alınacağı duyuruldu.

Alımların yazılı ve sözlü sınavı sonuçlarına göre yapılacağı açıklanırken aday seçimlerinin 2018 Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) P3 puanı ile İngilizce dilinde yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) puan esasına göre yapılacağı bildirildi. 

Söz konusu Bilişim Personeli alım ilanı detayları şu şekilde,

BAŞVURU KOŞULLARI

Üniversite tarafından yayımlanan sözleşmeli Bilişim Personeli alımlarına başvuru yapmak için gerekli olan koşullar ilan metninde belirtilmiş. Kamuilanlari.com olarak söz konusu başvuru koşullarını aşağıda sizlere aktarıyoruz.

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde sayılan genel şartlara haiz olmak, Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçemeyecekler için en az 3 (üç) yıllık, diğerleri için en az 5 (beş) yıllık mesleki tecrübeye sahip olmak, Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek, Hizmetin gerektirdiği niteliklere, muhakeme yeteneğine ve temsil kabiliyetine sahip olup yoğun iş temposuna ayak uydurabilme ve takım çalışmasına yatkın olmak, Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya muaf veya ertelenmiş ya da yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

Eğitim Şartı

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği, fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden birinden mezun olmak.

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

İlan edilen genel ve özel şartları sağlayan adaylar başvurularını Yıldız Teknik Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına 30 Ocak tarihine kadar yapabilecekler. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Sözleşmeli Personel alım ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir