07 Temmuz 2017 Cuma 15:46
Fırat Üniversitesi 113 Kamu Personel Alımı Yapıyor

Fırat Üniversitesi Rektörlüğü, Devlet Personel Başkanlığı resmi sitesinde yayımladığı ilana göre; KPSS (B) gurubu puan sırası esas alınmak suretiyle Sözleşmeli Sağlık Personeli alınacak. İlan detayları:

Başvuracak Adaylarda Aranan Genel Nitelikler

Türk Vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, 2016 yılı KPSS sınavına girmiş olmak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak, Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak,

657 sayılı kanunun 53. madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonucu olumlu olmak,  herhangi bir Kurumda 4/B sözleşmeli olarak istihdam edilenlerden; hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç, sözleşmeyi tek taraflı feshetmesi halinde, fesih tarihinden itibaren en az bir yıl geçmiş olmak şartlarını sağlayan adaylar başvuru yapabilecek.

Başvuruda İstenilen Belgeler

Başvuru formu, öğrenim belgesi fotokopisi, KPSS sınav sonuç belgesinin fotokopisi, nüfus cüzdanı fotokopisi, hizmet veya görev belgesi, fotoğraf (1 adet) ile başvuru yapılabilecek.

Başvuru Süreci

Fırat Üniversitesi Rektörlüğü tarafından açıklanan duyuru ile personel alım ilanı başvuruları 17 Temmuz 2017 mesai bitimine kadar Fırat Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına yapılacak.

İlan detayları için TIKLAYIN

Son Güncelleme: 22.07.2019 10:15
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.