Gündem

Süpermarketlerin Haftalık Aktüelleri Yayınlandı! Şok, Bim, A101…

Süpermarketler her hafta alışverişe çıkacak vatandaşlar marketlerinde bulunan ürün ve kampanyaları daha rahat inceleyebilmeleri için aktüellerini yayınlamaya devam ediyor. Her hafta yeni ürünlerde indirim ve kampanyalar yaparak müşterilerinin ilgisini çekmeyi amaçlayan süpermarketlerden alışveriş yapmak isteyen vatandaşlar için Bim, Şok ve A101 aktüelleri…

A101

A101 market aktüelinde gelecek hafta 19 Ağustos – 26 Ağustos 2021 tarihleri arasında satılacak fırsatlar yayınlandı. A101 mağazalarında Samsung 58″ tv 6699 TL. Reeder telefon ve Hı-Level tv haftanın diğer ürünleri arasında uygun fiyatlarla yerini alacak.

BİM

Bim gelecek hafta 17 Ağustos 2021 Salı günü satılacak aktüel ürün fırsatlarını yayınladı. Bim’de deterjan çeşitleri ve temizlik malzemelerinde indirimli fiyatlardan satışa sunuldu.

ŞOK

Şok marketlerden okula dönüş kampanyası. Kırtasiye ürünleri 18 Ağustos 2021 tarihinde indirimli fiyatlarla satışta olacak. Kampanya kapsamında defterden yapıştırıcıya kadar birçok üründe geçerli fırsatlar aktüellerde yayınlandı.

İlgili Makaleler