Genel

Süpermarketlerin Yeni Aktüelleri Yayınlandı! Bim, Şok, CarrefourSA…

Alışveriş yapacak vatandaşlar için süpermarketler haftalık kampanyalar yapmaya ve bu kampanya ve indirimlerden vatandaşın haberi olması amacıyla aktüeller yayınlamaya devam ediyor. Süpermarketler, bayram haftasına özel kampanyalı ürünleri ve yeni indirimleri satışa sunmaya başladı. Merakla beklenen Bim, Şok, A101 ve CarrefourSA süpermarketlerin indirimli ürünlerini de yayınladığı katalogları

Bim

Bim süpermarketlerde bayram haftasına özel indirimli ürünlerini satışa sunmaya devam ediyor. Buharlı makine’ den çok amaçlı dolaba, blender setinden yolluğa, banyo setinden plaj havlusuna pek çok ürünü bu hafta Bim marketlerde bulabilirsiniz.

A101

A101 Süpermarketlerde bu hafta yeni ürünler satışa sunuldu. Bu hafta kurban bayramına özel ürünler arasında crystal UHD televizyon, elektrikli bisiklet, paten ve cep telefonu gibi ürünler dikkat çekti.

CarrefourSA

CarrefourSA’ da bayrama özel çikolata ve kolonyalarda kaçırılmayacak indirimler bayram alışverişi yapacak olan müşterilerini bekliyor.

 Şok

Şok bayrama özel kampanyaların tadını bu hafta çocuklar çıkaracak. Özellikle oyuncaklarda başlayan kampanyalar çocukların ve ebeveynlerin yüzünü güldürdü.

 

İlgili Makaleler