Magazin

Survivor All Star 2022 Yarışmasında İşler Rayından Çıktı! Dört İsim Potada; O İsmin Elenmesi Kesin! “Survivor’da Bu Hafta Kim Elendi?”

Dünyanın en çok izlenen yarışma formatından TV8 ekranlarına uyarlanan Survivor All Star 2022 yarışması, yeni bölümleri ve ilginç parkur oyunları ile seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Her hafta bir ismine SMS yarışı ile veda eden Survivor All Star 2022 yarışması, şampiyonuna her geçen gün bir adım daha yaklaşıyor.

Bireysel yarışlarına çok yaklaşmış olan Survivor All Star 2022 yarışması, bir eleme konseyi ile daha seyircisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Haftanın 6 günü boyunca TV8 ekranlarında olan Survivor All Star 2022 yarışması, bu hafta itibariyle eleme gününü değiştirerek perşembe günü haftanın elemesini gerçekleştirmeye başlıyor.

Survivor Bu Haftaki Eleme Potasında Kimler Var?

TV8 ekranlarına gelen 120. bölümü ile haftanın dokunulmazlık oyunlarını tamamlayan Survivor All Star 2022 yarışması, en son 31 Mayıs 2022 tarihinde seyirci karşısına çıkmış ve eleme potasına giden isimleri tamamlamıştı. Survivor eleme potasında giren ilk isim 27 Mayıs 2022 Cuma günü gerçekleşen haftanın ilk dokunulmazlık oyunu sonrası netleşmişti. Gönüllüler takımının kazandığı oyunda konseyde eleme potasına isim göndermek sorunda kalan ünlüler takımı, 3 oy ile Anıl Berk Baki’yi Survivor All Star 2022 yarışmasının bu haftaki ilk eleme adayı yapmıştı. Ardından haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu da kaybeden ünlüler takımı bu kez potaya Ayşe Yüksel’i göndermişti. Kötü bir hafta geçiren Survivor All Star 2022 yarışmasının yeni ünlüler takımı haftanın üçüncü ve dördüncü eleme adayını da potaya göndermek zorunda kaldı. Haftanın üçüncü eleme adayı Sema Aydemir olurken; haftanın son eleme adayı Adem Kılıçcı’nın performans göstergeleri sebebiyle dokunulmazlık almasından dolayı Batuhan Karacakaya oldu.

Survivor Bu Hafta Kim Elendi?

Eleme gününde değişikliğe giden Survivor All Star 2022 yarışması, bu haftaki eleme konseyini salı değil, perşembe günü gerçekleştirecek. Bugün ekranlara gelecek olan Survivor All Star 2022 yarışmasının 121. bölümünde haftanın eleme konseyinde Anıl, Ayşe, Sema ve Batuhan SMS yarışına çıkacak. Öncesinde “Aileye Sorduk” oyuncu oynayacak olan Survivor All Star 2022 yarışmasının ünlüler ve gönüller takımı, konsey öncesi bu yarış ile moral bulacak. Kimin eleneceğinin merakla bekleneceği ve bu eleme ile birlikte şampiyonuna bir adım daha yaklaşacak olan Survivor All Star 2022 yarışmasının yeni bölümü bu akşam saat 20.00’da başlayacak.

İlgili Makaleler