Magazin

Survivor All Star’dan Bir Diskalifiye Daha; O Hareket Affedileme! “Evrim Ne Yaptın Sen!” Acun Ilıcalı Kararını Verdi…

Ekranların en olaylı yarışması olan Survivor All Star 2022, şampiyonuna yaklaşmaya devam ederken; artan yarışın temposu da yarışmacılar üzerinde gerginlik yaratmaya başladı. Polemiklerin bu sebeple daha da sıklaştığı şu günlerde Survivor All Star 2022 yarışmasında bu kez Evrim Keklik krizi çıktı.

Survivor All Star 2022 yarışmasının renkli isimlerinden biri olan Evrim Keklik’in yarışmanın çekimleri esnasında ortalığı karıştırdığı iddiası sosyal medya platformlarında büyük yankı uyandırdı. Evrim Keklik’in diskalifiye olup olmayacağı merakla beklenirken; Acun Ilıcalı’nın da konuyla ilgili kararını verdiği öne sürüldü.

Survivor All Star 2022 Yarışmasında Evrim Krizi

Diğer yarışmacılar ile girdiği polemikler bir yana oyunda yaptığı çıkışlarla da hafızalara kazınan isimlerden biri olan Survivor All Star 2022 yarışmacısı Evrim Keklik’in yarışmanın çekimlerinde ortalığı karıştırdığı iddia edildi. Hatalı çıkış nedeniyle yapım ekibi tarafından uyarılmasını kaldıramadığı iddia edilen Survivor All Star 2022 yarışmacısı Evrim Keklik’in oyunları durdurduğu ve kendisine yapılan ikazlara itiraz ettiği öne sürüldü. Survivor All Star 2022 yarışmasından gelen kulis bilgilere göre, Evrim Keklik yüzde 100 haklı olduğunu iddia ederken, çekim alanını da birbirine kattı. Bu iddialar henüz yanıt bulmamışken Survivor All Star 2022 yarışmacısı Evrim Keklik’in yapım ekibi ile birbirine girdiği de iddia edildi.

Acun Ilıcalı’nın Evrim Hakkında “Gönderin” Dediği İddia Edildi

Survivor Türkiye yarışmasının hem hakemi hem de yapımcısı olan Acun Ilıcalı, sakatlıklar ve fiziksel temaslar nedeniyle bu sezon pek çok ismi yarış dışı bıraktı. Yarış dışı bırakılan isimler Survivor All Star 2022 yarışmasının şampiyonluğuna veda ederken; Evrim Keklik’in Dominik Cumhuriyeti’nde yarattığı iddia edilen kaosun üzerine bir kez daha masaya diskalifiye kozu kondu. Survivor All Star 2022 yarışmasının sorunsuz bir şekilde geçmesini istediğini her fırsatta dile getiren Acun Medya sahibi Acun Ilıcalı’nın Evrim Keklik hakkında yaşananlardan sonra “Gönderin” dediği iddia edildi. Olayın kamera arkasının bugün yayınlanacak olan Survivor All Star 2022 yarışmasının yeni bölümü ile ekranlara gelmesi beklenirken; Evrim Keklik’in akıbetinin de bugünkü konseyin ardından belli olacağı öne sürüldü.

İlgili Makaleler