Kamu Haberleri

Tarım Bakanlığı 14 Bin 839 Personel Alımı İçin Süreç Başladı

Toç-Bir-Sen Genel Başkanı Hüseyin Öztürk, sosyal medya hesabı üzerinden Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımına ilişkin açıklamalarda bulundu. Öztürk açıklamalarında personel alımı için sürecin başladığını belirtti.

Toç-Bir-Sen Genel Başkanı Hüseyin Öztürk yaptığı açıklamalarında Tarım Bakanlığı personel alımına ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Hüseyin Öztürk açıklamalarında personel alımına ilişkin sürecin başladığını belirtti.

YAPILAN AÇIKLAMA

Hüseyin Öztürk sosyal medya hesabı üzerinden TarımBakanlığı personel alımına ilişkin yaptığı açıklamalarına şu ifadelere yer verdi:

“Tarım ve Orman Bakanlığı  Bakanlığı taşra teşkilatı için yeni personel alımına ilişkin bir gelişme olup olmadığını soran genç arkadaşlar; özellikle ifade etmek istiyorum ki; Toç Bir-Sen olarak yetkili sendika sıfatıyla konuyu 9 Aralık 2019’da Bakanımız Sn.Pakdemirli’yle görüştük.

Akabinde 13 Ocak 2020’de Memur-Sen heyetini kabulünde Sayın Cumhurbaşkanımıza sizlerin talebini ve bu kapsamda sendikamızın teklifini ifade ettik.”

Tarım Bakanlığı Personel Alımı

Ayrıca Tarım Bakanlığı personel alımına ilişkin yapılan açıklamanın devamında şu ifadelere yer verildi:

“Bugün itibariyle gelinen noktada; Sn.@bekirpakdemirli Bey’in kararlılığı sonucu yeni personel alımına ilişkin süreç başlamıştır. İnanıyorum ki; yeni personel istihdamı konusu en kısa sürede C. başkanımız Sn.@RTErdogan’ın takdir ve tensiplerine arz edilerek sonuçlandırılacaktır”

“Niyet hayr, akıbet hayr” anlayışıyla Toç Bir-Sen olarak her daim ve her yerde haklı talepleri haykırmaya devam edeceğiz.

Tarım Bakanlığı personel alımı hakkında bir gelişme oldukça okuyucularımızı sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden haberdar edeceğiz.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir