Ekonomi

Tarım Kredi Marketlerinden Beklenmedik Hamle; Bu İndirimlerden Sonra Tüm Marketler Tek Kalemde Silinecek! Ayçiçek Yağı, Şeker, Un Hepsi…

Son dönemlerde gerçekleştirdiği indirimleri sayesinde vatandaşların gıda harcamalarında ciddi düşüşler sağlayan Tarım Kredi Kooperatifi marketleri, her hafta indirimli ürünlerinde değişime gidiyor. Bu kapsamda gerçekleştirdiği indirimlerini vatandaşlar ile indirim başlamadan önce paylaşan Tarım Kredi Kooperatifi marketleri, yeni haftanın indirimlerini de duyurmuş bulunuyor.

Bu hafta da indirimleriyle baş döndüren Tarım Kredi Kooperatifi marketleri, temizlik ürünlerinden gıda ürünlerine kadar evin tüm temel ihtiyaçlarında maddi olarak fark yaratacak indirimler gerçekleştirmiş bulunuyor. Bu indirimleriyle özellikle piyasada pahalı olan ayçiçek yağı, şeker ve un ürünlerinin uyguna gelmesini sağlayan Tarım Kredi Kooperatifi marketlerinin kaçırılmayacak indirimi ise, bu hafta boyunca sürüyor.

Tarım Kredi Kooperatifi Marketlerinde Onlarca Üründe İndirim

Özellikle hijyen ürünlerinde ciddi indirimler gerçekleştirmiş olan Tarım Kredi Kooperatifi marketleri, tuvalet kağıdından şampuana kadar pek çok üründe indirime gitmiş bulunuyor. Tarım Kredi Kooperatifi marketlerinin yayınladığı indirim kataloğuna göre Sofia marka tuvalet kağıdının parfümlü ve 24’lü rulo fiyatı 119,90 TL’den 99,90 TL’ye düşerken, Maylo marka puf mendilin 150’li fiyatı 9,90 TL’den 8,90 TL’ye; yine Maylo marka dev rulo kağıt havlunun fiyatı ise 22,80 TL’den 13,90 TL’ye iniyor. Elidor markasının şampuanlarını 25,90 TL’den satmaya başlayan Tarım Kredi Kooperatifi marketlerinde aynı zamanda Bingomatik markasının 4 kilogramlık toz deterjanları 44,90 TL’den; Berrak markasının 2 katlı ve parfümlü 32’li tuvalet kağıdı ise sadece 59,90 TL’den alıcılarıyla buluşuyor. Bunların yanı sıra gıda ürünlerinde de indirime giden Tarım Kredi Kooperatifi marketleri, Torku marka süzme peynirin 450 gramı 24,90 TL’den; Marmarabirlik markasının gurme zeytin serisinin 400 gramlık paketleri 26,50 TL’den; domates salçasının 830 gramı 9,75 TL’den; E.B.K marka dana kıymanın 800 gramlık paketleri 36,90 TL’den; Özlem marka dana kavurmanın 150 gramı ise 34,90 TL’den vatandaşlara sunuluyor.

Tarım Kredi Kooperatifi Marketlerinde 5 Litre Ayçiçek Yağı 129 TL

İndirimlerinde meyve sebzeleri de unutmayan Tarım Kredi Kooperatifi marketleri, salatalığın kilogramını 4,95 TL’den; kıvırcık marulun adedini 5 TL’den; kavunun kilogramını 8,50 TL’den; limonun kilogramını 12 TL’den; karpuzun kilogramını 3,25 TL’den; patlıcanın kilogramını ise 9,50 TL’den vatandaşlara sunuyor. Aynı zamanda uygun fiyatlı ayçiçek yağı, şeker ve un satışı yapan Tarım Kredi Kooperatifi marketleri, TMO marka ayçiçek yağının 5 litresini 129 TL’den satan Tarım Kredi Kooperatifi marketleri, Tarım Kredi Kooperatifi Birlikleri markasının toz şekerinin 5 kilogramlık paketini 266 TL’ye; yine aynı marka 5 kilogram unuysa 80,64 TL’ye satıyor.

İlgili Makaleler