Özel sektör İş İlanları

TASCO Gıda 20 bayan eleman alacak!

TASCO Gıda Ve Danışmanlık, İŞKUR aracılığı ile Manisa ilinden 20 bayan eleman alacağını duyurdu. TASCO personel alımı başvuruları İŞKUR sayfası üzerinden online yapılacak olup, son başvuru 30 Temmuz 2020’dir.

Manisa ilinde gıda üzerine faaliyette bulunan TASCO Gıda Ve Danışmanlık şirketi, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un açık iş ilanları sayfası beden işçisi alım ilanları kategorisinde yayınlanan ilana göre TASCO, en az ilköğretim mezunu 20 bayan eleman alımı yapacak.

Alınacak elemanlar, TASCO şirketi bünyesinde domates seçme ve paketleme işi yapacaklardır. Şirketin İŞKUR sayfasında yer alan ilanında şu bilgilere yer verilmiştir.

TASCO İŞÇİ ALIMI

Domates seçme ve paketleme işi yapılan Fabrikamızda çalışacak bayan eleman aranmaktadır. Fabrika deneyimi olanlar önceliklidir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres; Karaağaçlı İbramka No:25 Şehzadeler Manisa
Tel; 902362491060 / muhasebe@tasco.com.tr
İrtibat kişi; Sevcan USTABAŞ – İdari İşler

İŞ BAŞVURUSU

TASCO işçi alımı başvuruları İŞKUR’un e-şube üzerinden yapılacak olup, başvuru yapmak isteyen adayların en geç 30 Temmuz 2020 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Hemen online başvuru yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler