Gündem

Taşınabilir Ev İnterneti Redbox ile Sen Neredeysen İnternetin Orada! Vodafone Red Ayrıcalıkları Seni Bekliyor

Vodafone kaliteli altyapısı ile internet hizmetini günden güne geliştirmeyi sürdürüyor. Vodafone Red ayrıcalıkları kapsamında modem alımlarında indirimli tarifeler Vodafone bayilerinde sizleri bekliyor. Taşınabilir ev interneti kampanyası ile Vodafone Redbox cihazı bulunduğunuz her yere pratik bir şekilde götürülebilir ve 4,5 G’nin bağlanma hızı her an yanınızda olabilir.

Vodafone yeni nesil ev teknolojileri tasarımları içerisinde yer alan Redbox bulunduğunuz yerde altyapı ya da port bekleme derdini ortadan kaldırıyo. Evde internet keyfini anında ve hızlı bağlantı ile yaşayabilmek için Redbox tarifelerine abonelik işlemini başlatabilirsiniz. Vodafone Redbox paketleri içerisinde 24 aylık taahhüt sözüne 199 TL’den başlayan fiyatlarla abonelik başlatılabilir.

Vodafone Redbox Tarifeleri Nelerdir?

Vodafone Redbox yeni nesil ev interneti fırsatı kapsamında altyapı fiber ağ bağlanma problemi ortadan kalkıyor. Bulunduğunuz adreste kablo altyapısı bulunmuyor ve fiber internet çekmiyorsa 4.5 G şebekesinin uygunluk göstermediği her alanda Redbox hizmetinden faydalanabilirsiniz. Vodafone’un sunduğu 4.5 G hızında ev interneti fiber hızında internet deneyimi yaşamanızı kolaylaştırıyor.

Vodafone Redbox tarifeleri:

 • Vodafone Redbox 100 GB tarifesi
 • Vodafone Redbox 200 GB tarifesi
 • Vodafone Redbox 300 GB tarifesi

Vodafone Redbox Cihaz Ayrıcalıkları

Vodafone Redbox cihazı herhangi bir bağlayıcı kablosuna gerek kalmadan prize takılarak çalıştırılabiliyor. Taşınma işlemlerinde farklı bir eve geçiş yapıldığında anında portatif yapısı ile çantanızda götürülebilir. Üstelik Vodafone Redbox cihazı ev içerisindeki farklı bir odaya hatta balkona ya da terasa bile rahatlıkla taşınabiliyor. Bunun yanı sıra Vodafone Red abonelerine özel olarak belirli ayrıcalıklar tanınıyor. Redbox tarifelerinden yararlanabilmek için başlatılan Red aboneliği sayesinde yiyecek, içecek, eğlence, seyahat ve belirli ürün alışverişlerinde indirim fırsatları sizlere bekliyor. Vodafone Red dünyasına adım atarak tüm fırsatlardan yararlanılabilir.  Vodafone Redbox cihaz talep edildiğinde başvuru yapılmasının hemen ardından uzman teknisyenler tarafından cihaz ücretsiz olarak belirlenen adrese kurulur. Eğer iki günlük kurulum süreci içerisinde bir gecikme durumu söz konusu olursa gecikilen gün başına faturada indirim sağlanır.

Vodafone taşınabilir ev interneti sahip olunulan Vodafone Red tarifesine ek ayda 30 TL’ye satın alınabiliyor. Yaz tatillerinde mekan değişikliği yapıldığı anda rahatlıkla yanınızda taşınabilir 4,5 G şebekesinin olduğu her alanında çekme garantisi sunulur. Vodafone Redbox müşterisiyseniz çağrı merkezinde öncelikli konumdasınız. Müşteri temsilcisi arandığı anda temsilciye bağlanma hızı ve öncelik sırası Vodafone Redbox müşterilerine tanınır.

Vodafone Redbox 100 GB Tarifesi Nedir?

Vodafone Redbox 100 GB tarifesi kapsamında sunulan faydalar Vodafone Red abonelerine özel sunuluyor. Yeni Redbox müşterileri kullandıkları tarifeye ek olarak 20 TL, var olan Redbox müşterileri ise 30 TL ödeyerek cihaza erişim sağlayabilecek. Farklı bir operatörden geçiş yapanlar için taahhüt cayma bedeli kapsamında ek 500 TL ödeniyor.

 • 100 GB internet
 • 5 G mobil internet altyapısı
 • 24 ay taahhüt sözüne 12 ay boyunca ayda 139,90 TL
 • Hızlı ve ücretsiz kurulum hizmeti

Vodafone Redbox 200 GB Tarifesi Nedir?

 • 200 GB internet
 • 24 ay taahhüt sözüne 12 ay boyunca 199,90 TL
 • 5 G mobil internet altyapı hizmeti

Vodafone Redbox 300 GB Tarifesi Nedir?

 • 300 GB internet
 • 5 G mobil hızında internet altyapısı
 • 24 aylık taahhüt sözüne ayda 249,90 TL

Red Tarifelerine Özel Vodafone Red Ayrıcalıkları Nelerdir?

Vodafone Red tarifelerine özel ayrıcalıklar fırsatlar dünyası ile Vodafone abonelerine yepyeni bir kapı aralıyor. Alışveriş, eğlence, seyahat, yeme-içme üzerine farklı kampanya içerikleri Vodafone fırsatlar dünyası ile bir tık uzağınızda. Vodafone Red tarifelerine özel 6 ay boyunca Amazon Prime üyeliği ücretsiz olarak sunuluyor. 6 ay boyunca Amazon Prime üyeliğinden yararlanabilmek için Vodafone Red tarifeleri içerisinde yer alan; Red sınırsız video 30 tarifesi, Red sınırsız sosyal 25 tarifesi, Red sınırsız eğlence 40 tarifesine geçiş yapmak yeterlidir.

Amazon Prime aracılığı ile onlarca yerli ve yabancı dizi yapımını, ödüllü filmleri ve belgeselleri izleme fırsatı bulursunuz. Üyelik işlemini başlatabilmek için Vodafone Red tarifelerine geçiş yapılmalı. Vodafone eğlence yanımda linki üzerinden aktivasyon işlemleri sms yolu ile tamamlanmalıdır. Kısa sürede Vodafone Redli olabilmek için vodafone.com.tr adresi üzerinden Vodafone Redli Ol butonu kullanılabilir. Form doldurma işlemi tamamlandıktan sonra farklı operatörde bulunan numaranız değişmeden işlemler online olarak tamamlanabilir.

Vodafone Red Kampanyaları:

 • Temizse Kuru Temizleme %40 İndirimli
 • Budget Araç Kiralama %40 İndirimli
 • Otovınn Şubeleri Hafta içi Ücretsiz
 • Petihtiyac.com Redlilere Özel %10 İndirim
 • Martı ile 10 TL Hediye
 • Redlilere 12 Ay Özel Ücretsiz Abonelik
 • Kaahve.com ile %20 İndirim

Temizse Kuru Temizleme %40 İndirimi Kampanyası

Vodafone Red tarifelerine özel kuru temizlemede %40 indirim fırsatını yakala. Ücretsiz vale ve kargo hizmeti ile birlikte sunulan fırsattan yararlanabilmek için Vodafone Red abonesi olmak ve fırsatlar dünyasına kayıt olmak gerekiyor.

Budget Araç Kiralama %40 İndirim Kampanyası

Vodafone Red tarifeleri kapsamında fırsatlar dünyası üzerinden sunulan araç kiralama hizmeti indirimli olarak yapılabilecek. Budget araç kiralama firması üzerinden yapılacak kiralama işlemleri için %40 indirim kazanılabilecek. Vodafone Yanımda uygulaması içerisindeki şifre ile tüm aktif Red aboneleri sunulan fırsattan yıl sonuna kadar yararlanabilecek.

Otovınn Şubeleri Hafta içi Ücretsiz Yıkama Kampanyası

Vodafone Red tarifeleri kapsamında Otovınn şubeleri üzerinden yapılacak temizleme işlemleri ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde “fırsatı kullan” bağlantısı üzerinden katılım şifresi alınarak kampanyaya dahil olunabilir. Otovınn noktalarında yer alan tabletler üzerinden araç plakası ve şifre kısmı girilerek kod aktif hale getirilebilir. Şubeye gidildiğinde hizmetlilere öncelikle konunun iletilmesi önemlidir. Kampanya yalnızca SUV araç modellerinde geçerli değildir.

Kampanya kapsamında binek araç modellerinin iç ve dış temizliği Otovınn şubeleri aracılığı ile hafta içi ücretsiz olarak sunulacak. 2022 yılı sonuna kadar geçerli olan kampanyadan tüm Red aboneleri yararlanacak. Yılda 2 kez kampanyadan yararlanmak isteyenlerin Red 20, Redbox 150 tarifesi, Redbox 200 tarifesi ya da Evde 10 tarifelerine abone olmak gerekecek. Ayda bir faydalanmak isteyenler ise Red25 Redbox limitsiz tarifelerine abone olmak yeterlidir.

Martı ile 10 TL Hediye Kampanyası

Vodafone Red tarifelerine gelen İstanbullular kazanıyor. Belirli yerlerde kullanılabilen Martı uygulamasında geçerli promosyon kodu 10 TL indirim sunacak. Vodafone Red ya da Freezone aboneleri için hazırlanmış kampanya Martı ile yapılacak yolculuklarda indirim fırsatı sunuyor. Kampanya kapsamında Martı sürüşü yapıldığında 10 TL daha az ödenecek. Kampanyadan Freezone aboneleri bir kez yararlanacak. Kampanya 15 Temmuz tarihine kadar geçerliliğini koruyor. Martı uygulamasını cep telefonuna indirilerek kiralama işlemi sağlanabilir.

İlgili Makaleler